GLuck Moscow Cyber Games 2026 Closed Qualifier · · BO3
1win 1–2 ex-RUBY
ex-RUBY slog 1win 2–1 til GLuck Moscow Cyber Games 2026 Closed Qualifier den 31. august 2026.
Ax1Le havde seriens bedste rating, 1,45, med 35 kills og 26 deaths.
Baner
1win
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| nafany | 38 | 31 | 6 | +7 | 116,2 | 65,9 % | 71,1 % | +0,6 % | 1,35 |
| Ax1Le | 35 | 26 | 11 | +9 | 98,3 | 77,3 % | 37,1 % | +2,6 % | 1,45 |
| BELCHONOKK | 33 | 32 | 15 | +1 | 113,1 | 65,9 % | 63,6 % | +0,3 % | 1,28 |
| ArtFr0st | 27 | 22 | 13 | +5 | 93,8 | 77,3 % | 11,1 % | +0,7 % | 1,25 |
| fame | 25 | 26 | 15 | -1 | 70,2 | 72,7 % | 72,0 % | +0,8 % | 1,10 |
| Coach|emax- | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
ex-RUBY
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H4SAN4TOR | 39 | 37 | 7 | +2 | 116,8 | 68,2 % | 59,0 % | +0,8 % | 1,41 |
| sowalio | 28 | 32 | 9 | -4 | 90,7 | 72,8 % | 57,1 % | -1,2 % | 1,17 |
| sh1nejezzz | 27 | 27 | 6 | 0 | 91,8 | 72,7 % | 66,7 % | -0,9 % | 1,19 |
| relaxxie | 25 | 29 | 11 | -4 | 81,2 | 72,8 % | 40,0 % | -1,6 % | 1,10 |
| 1eeR | 17 | 32 | 4 | -15 | 57,9 | 61,4 % | 47,1 % | -2,3 % | 0,78 |
| Coach|shocky-- | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.