Black Phoenix mod SPARTA · GLuck Moscow Cyber Games 2026 Closed Qualifier ·
Black Phoenix 6–2 SPARTA · Nuke
Black Phoenix vandt Nuke 6–2.
Black Phoenix vandt 4 af 7 runder som CT og 2 af 12 som T.
SPARTA vandt 10 af 12 runder som CT og 3 af 7 som T.
el1an havde banens bedste rating, 1,89, med 17 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Black Phoenix | 6 | 4/7 | 2/12 | 0/2 |
| SPARTA | 2 | 10/12 | 3/7 | 2/2 |
Black Phoenix
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yiksrezo | 14 | 16 | 3 | -2 | 96,6 | 68,4 % | 57,1 % | -1,0 % | 1,14 |
| 4X1s | 11 | 14 | 3 | -3 | 98,1 | 63,2 % | 90,9 % | -1,1 % | 1,15 |
| karnez | 11 | 14 | 3 | -3 | 75,1 | 73,7 % | 54,5 % | -2,6 % | 1,00 |
| topo | 8 | 12 | 2 | -4 | 58,6 | 68,4 % | 50,0 % | -1,5 % | 0,89 |
| Salazar | 7 | 13 | 0 | -6 | 54,2 | 42,1 % | 42,9 % | -2,4 % | 0,72 |
| Coach|dEM4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
SPARTA
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| el1an | 17 | 8 | 1 | +9 | 162,7 | 84,2 % | 58,8 % | +5,1 % | 1,89 |
| NickelBack | 17 | 9 | 3 | +8 | 101,6 | 89,5 % | 58,8 % | +2,3 % | 1,61 |
| TRAVIS | 13 | 11 | 3 | +2 | 93,4 | 78,9 % | 92,3 % | +2,1 % | 1,29 |
| sugar | 12 | 12 | 3 | 0 | 76,8 | 73,7 % | 41,7 % | -1,6 % | 1,10 |
| glowiing | 10 | 11 | 5 | -1 | 70,9 | 78,9 % | 40,0 % | +0,6 % | 1,10 |
| Coach|RAiLWAY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 6 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 T vinder Bomben sprang
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 T vinder Bomben sprang
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer