Club 333 mod OverKnight · ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3 ·
Club 333 255–7 OverKnight · Inferno
Club 333 vandt Inferno 255–7.
Club 333 vandt 6 af 10 runder som CT og 7 af 12 som T.
OverKnight vandt 5 af 12 runder som CT og 4 af 10 som T.
kobruh havde banens bedste rating, 1,78, med 25 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Club 333 | 255 | 6/10 | 7/12 | 2/2 |
| OverKnight | 7 | 5/12 | 4/10 | 0/2 |
Club 333
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kobruh | 25 | 13 | 7 | +12 | 111,7 | 90,9 % | 40,0 % | +1,7 % | 1,78 |
| Marro | 19 | 11 | 5 | +8 | 83,7 | 90,9 % | 52,6 % | +6,6 % | 1,63 |
| b1 | 19 | 18 | 6 | +1 | 88,0 | 68,2 % | 52,6 % | -0,1 % | 1,15 |
| amc | 12 | 17 | 6 | -5 | 66,2 | 86,4 % | 50,0 % | -1,9 % | 0,86 |
| SecretAgent | 10 | 13 | 6 | -3 | 60,0 | 77,3 % | 70,0 % | -1,4 % | 0,90 |
OverKnight
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4TAYLOR | 20 | 18 | 6 | +2 | 104,0 | 68,2 % | 65,0 % | +1,4 % | 1,42 |
| angekk | 15 | 20 | 9 | -5 | 79,5 | 86,4 % | 46,7 % | -3,2 % | 1,01 |
| Majesticzz | 14 | 16 | 4 | -2 | 68,1 | 77,3 % | 50,0 % | -1,6 % | 1,09 |
| cruzN | 11 | 16 | 1 | -5 | 54,7 | 68,2 % | 72,7 % | -0,3 % | 0,95 |
| StAgE-_ | 11 | 16 | 1 | -5 | 60,0 | 54,5 % | 27,3 % | -1,9 % | 0,86 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 6 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 T vinder Bomben sprang
- Runde 17 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 18 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 20 CT vinder CT vinder
- Runde 21 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 22 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer