ex-RUBY mod PsychoFace · GLuck Yungstar 2026 Series 2 ·
ex-RUBY 16–12 PsychoFace · Mirage
ex-RUBY vandt Mirage 16–12.
ex-RUBY vandt 5 af 12 runder som CT og 7 af 12 som T.
PsychoFace vandt 5 af 12 runder som CT og 7 af 12 som T.
eightz999 havde banens bedste rating, 1,39, med 24 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| ex-RUBY | 16 | 5/12 | 7/12 | 1/2 |
| PsychoFace | 12 | 5/12 | 7/12 | 1/2 |
ex-RUBY
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| fineshine52 | 22 | 22 | 4 | 0 | 95,1 | 63,0 % | 45,5 % | +1,0 % | 1,36 |
| sh1nejezzz | 18 | 19 | 9 | -1 | 74,6 | 70,4 % | 55,6 % | +1,7 % | 1,25 |
| H4SAN4TOR | 17 | 17 | 7 | 0 | 68,0 | 77,8 % | 58,8 % | +1,0 % | 1,27 |
| relaxxie | 17 | 18 | 7 | -1 | 79,6 | 55,6 % | 58,8 % | +1,7 % | 1,22 |
| 1eeR | 15 | 21 | 7 | -6 | 60,2 | 74,1 % | 40,0 % | -2,8 % | 0,95 |
PsychoFace
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| eightz999 | 24 | 15 | 6 | +9 | 93,2 | 85,2 % | 16,7 % | +3,1 % | 1,39 |
| abiraju | 22 | 17 | 5 | +5 | 96,7 | 81,5 % | 63,6 % | +0,3 % | 1,24 |
| PsychoDoctor | 20 | 15 | 9 | +5 | 78,1 | 85,2 % | 40,0 % | +0,3 % | 1,28 |
| anttzz | 18 | 22 | 5 | -4 | 76,1 | 77,8 % | 61,1 % | -2,6 % | 0,93 |
| facecrack | 11 | 20 | 4 | -9 | 53,5 | 55,6 % | 36,4 % | -5,7 % | 0,53 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 T vinder Bomben sprang
- Runde 3 T vinder Bomben sprang
- Runde 4 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 T vinder Bomben sprang
- Runde 10 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 11 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 T vinder Bomben sprang
- Runde 16 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 17 T vinder Bomben sprang
- Runde 18 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 19 CT vinder CT vinder
- Runde 20 CT vinder CT vinder
- Runde 21 T vinder Bomben sprang
- Runde 22 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 23 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 24 CT vinder CT vinder
- Runde 25 CT vinder CT vinder
- Runde 26 CT vinder CT vinder
- Runde 27 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer