CCT 2026 Europe Series 10 Closed Qualifier · · BO3
ex-Zero Tenacity 2–0 Saint Sinners
ex-Zero Tenacity slog Saint Sinners 2–0 til CCT 2026 Europe Series 10 Closed Qualifier den 27. september 2026.
Kind0 havde seriens bedste rating, 2,56, med 1 kills og 1 deaths.
Baner
ex-Zero Tenacity
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VLDN | 20 | 14 | 3 | +6 | 99,9 | 71,4 % | 70,0 % | +1,8 % | 1,35 |
| Dragon | 18 | 11 | 5 | +7 | 98,6 | 81,0 % | 61,1 % | +4,7 % | 1,56 |
| brutmonster | 15 | 11 | 3 | +4 | 81,9 | 66,7 % | 26,7 % | +0,6 % | 1,22 |
| Kind0 | 11 | 16 | 8 | -5 | 66,5 | 71,4 % | 36,4 % | -2,4 % | 0,84 |
| Cjoffo | 8 | 9 | 3 | -1 | 45,8 | 71,4 % | 62,5 % | +0,5 % | 0,97 |
| pavlysha666 | 2 | 0 | 0 | +2 | 136,0 | 100,0 % | 50,0 % | +22,4 % | 2,42 |
| iRV1NG | 1 | 0 | 0 | +1 | 125,0 | 100,0 % | 100,0 % | +9,6 % | 1,65 |
| Caleyy | 1 | 1 | 1 | 0 | 121,0 | 100,0 % | 100,0 % | 0,0 % | 0,52 |
| ves111 | 1 | 1 | 1 | 0 | 118,0 | 100,0 % | 100,0 % | 0,0 % | 0,52 |
| deb0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Saint Sinners
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| iRV1NG | 16 | 14 | 3 | +2 | 80,4 | 71,4 % | 43,8 % | +1,2 % | 1,26 |
| Caleyy | 13 | 13 | 1 | 0 | 74,0 | 47,6 % | 76,9 % | -0,3 % | 1,11 |
| ves111 | 13 | 15 | 2 | -2 | 68,3 | 57,1 % | 15,4 % | -1,1 % | 1,00 |
| deb0 | 12 | 14 | 5 | -2 | 55,0 | 71,4 % | 33,3 % | -1,5 % | 0,95 |
| pavlysha666 | 7 | 16 | 6 | -9 | 51,7 | 57,1 % | 71,4 % | -3,3 % | 0,71 |
| Kind0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 123,0 | 100,0 % | 100,0 % | -1,7 % | 2,56 |
| Cjoffo | 1 | 1 | 0 | 0 | 55,0 | 100,0 % | 100,0 % | -1,2 % | 2,00 |
| VLDN | 0 | 1 | 1 | -1 | 61,0 | 100,0 % | – | -7,0 % | 0,84 |
| Dragon | 0 | 1 | 0 | -1 | 44,0 | 0,0 % | – | -9,6 % | 0,34 |
| brutmonster | 0 | 1 | 0 | -1 | 10,0 | 100,0 % | – | -12,4 % | 0,21 |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.