Falcons Force mod NAVI Junior · ESEA Advanced Season 58 Europe ·
Falcons Force 13–7 NAVI Junior · Cache
Falcons Force vandt Cache 13–7.
Falcons Force vandt 7 af 12 runder som CT og 6 af 8 som T.
NAVI Junior vandt 2 af 8 runder som CT og 5 af 12 som T.
MahaR havde banens bedste rating, 1,59, med 17 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Falcons Force | 13 | 7/12 | 6/8 | 1/2 |
| NAVI Junior | 7 | 2/8 | 5/12 | 1/2 |
Falcons Force
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tapewaare | 17 | 11 | 1 | +6 | 106,8 | 80,0 % | 41,2 % | +1,6 % | 1,44 |
| Nucleonz | 16 | 9 | 5 | +7 | 94,7 | 80,0 % | 37,5 % | +3,6 % | 1,49 |
| grecu | 14 | 7 | 2 | +7 | 81,2 | 75,0 % | 7,1 % | +1,8 % | 1,35 |
| clockzi | 14 | 13 | 4 | +1 | 85,0 | 65,0 % | 42,9 % | -0,8 % | 1,05 |
| VENO | 8 | 11 | 7 | -3 | 77,7 | 75,0 % | 62,5 % | +0,1 % | 1,03 |
| Coach|NaToSaphiX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
NAVI Junior
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MahaR | 17 | 10 | 2 | +7 | 91,8 | 85,0 % | 41,2 % | +2,7 % | 1,59 |
| FAZERY | 14 | 14 | 4 | 0 | 90,8 | 70,0 % | 50,0 % | -0,5 % | 1,22 |
| yoki | 9 | 14 | 0 | -5 | 70,5 | 55,0 % | 66,7 % | -1,8 % | 0,93 |
| kodak | 5 | 15 | 9 | -10 | 66,8 | 65,0 % | 60,0 % | -3,3 % | 0,73 |
| skizzyee | 5 | 17 | 6 | -12 | 54,8 | 40,0 % | 60,0 % | -5,0 % | 0,49 |
| Coach|snatchie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 T vinder Bomben sprang
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 7 CT vinder CT vinder
- Runde 8 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 9 T vinder Bomben sprang
- Runde 10 T vinder Bomben sprang
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 T vinder Bomben sprang
- Runde 15 T vinder Bomben sprang
- Runde 16 T vinder Bomben sprang
- Runde 17 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 18 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 20 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer