FarmVille mod Wanted Goons · ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3 ·
FarmVille 10–5 Wanted Goons · Mirage
FarmVille vandt Mirage 10–5.
FarmVille vandt 5 af 11 runder som CT og 5 af 12 som T.
Wanted Goons vandt 7 af 12 runder som CT og 6 af 11 som T.
BeaKiew0w havde banens bedste rating, 1,86, med 25 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| FarmVille | 10 | 5/11 | 5/12 | 1/2 |
| Wanted Goons | 5 | 7/12 | 6/11 | 1/2 |
FarmVille
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BeaKiew0w | 25 | 16 | 6 | +9 | 156,1 | 82,6 % | 52,0 % | +3,4 % | 1,86 |
| calamity | 25 | 18 | 3 | +7 | 119,0 | 82,6 % | 44,0 % | +0,7 % | 1,56 |
| sleepz0rk | 13 | 20 | 9 | -7 | 90,0 | 82,6 % | 46,2 % | -1,9 % | 1,08 |
| Signal | 10 | 14 | 2 | -4 | 44,0 | 65,2 % | 30,0 % | -0,9 % | 0,86 |
| N2oAmZ | 8 | 18 | 8 | -10 | 69,5 | 69,6 % | 50,0 % | -3,7 % | 0,79 |
| Coach|ninja_pc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Wanted Goons
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| killerpandas | 23 | 15 | 3 | +8 | 129,8 | 87,0 % | 34,8 % | +0,9 % | 1,64 |
| hibui | 20 | 14 | 2 | +6 | 105,0 | 65,2 % | 50,0 % | +3,9 % | 1,50 |
| Johan | 20 | 20 | 9 | 0 | 135,7 | 78,3 % | 55,0 % | +0,2 % | 1,39 |
| Luke4k | 13 | 17 | 7 | -4 | 76,7 | 78,3 % | 38,5 % | -3,4 % | 0,96 |
| Feb | 9 | 17 | 3 | -8 | 64,8 | 69,6 % | 66,7 % | -0,7 % | 0,86 |
| Coach|Fraq | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Bomben sprang
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 12 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 13 T vinder Bomben sprang
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 T vinder Bomben sprang
- Runde 20 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 21 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 22 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 23 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer