FlyQuest RED mod Wanted Goons · ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2 ·
FlyQuest RED 7–5 Wanted Goons · Mirage
FlyQuest RED vandt Mirage 7–5.
FlyQuest RED vandt 2 af 8 runder som CT og 5 af 12 som T.
Wanted Goons vandt 7 af 12 runder som CT og 6 af 8 som T.
hibui havde banens bedste rating, 1,53, med 16 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| FlyQuest RED | 7 | 2/8 | 5/12 | 0/2 |
| Wanted Goons | 5 | 7/12 | 6/8 | 2/2 |
FlyQuest RED
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BiBiAhn | 15 | 15 | 5 | 0 | 108,8 | 75,0 % | 53,3 % | +2,3 % | 1,49 |
| Stx | 14 | 15 | 6 | -1 | 97,8 | 75,0 % | 71,4 % | -2,6 % | 1,19 |
| emy | 13 | 18 | 5 | -5 | 92,7 | 75,0 % | 61,5 % | -4,1 % | 1,06 |
| Fawx | 11 | 15 | 2 | -4 | 74,8 | 55,0 % | 18,2 % | -0,6 % | 1,10 |
| vanessa | 9 | 16 | 4 | -7 | 71,4 | 70,0 % | 77,8 % | -2,4 % | 0,90 |
| Coach|Shakezullah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Wanted Goons
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| relt | 18 | 14 | 6 | +4 | 92,0 | 85,0 % | 38,9 % | +3,4 % | 1,35 |
| Johan | 17 | 14 | 10 | +3 | 124,2 | 85,0 % | 58,8 % | -0,2 % | 1,39 |
| hibui | 16 | 10 | 6 | +6 | 106,4 | 90,0 % | 43,8 % | +2,9 % | 1,53 |
| killerpandas | 15 | 13 | 5 | +2 | 127,4 | 65,0 % | 53,3 % | +0,4 % | 1,36 |
| Feb | 13 | 11 | 3 | +2 | 75,0 | 55,0 % | 76,9 % | +0,9 % | 1,10 |
| Coach|Fraq | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 T vinder Bomben sprang
- Runde 5 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 T vinder Bomben sprang
- Runde 16 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 20 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer