Galorys mod Imperial · ESL Challenger League Season 52 South America Cup 1 ·
Galorys 13–11 Imperial · Anubis
Galorys vandt Anubis 13–11.
Galorys vandt 11 af 12 runder som CT og 2 af 5 som T.
Imperial vandt 3 af 5 runder som CT og 1 af 12 som T.
detr0ittJ havde banens bedste rating, 1,54, med 12 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Galorys | 13 | 11/12 | 2/5 | 2/2 |
| Imperial | 11 | 3/5 | 1/12 | 0/2 |
Galorys
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| tomate | 19 | 9 | 6 | +10 | 116,5 | 82,4 % | 42,1 % | +0,6 % | 1,46 |
| gbb | 16 | 9 | 3 | +7 | 102,8 | 76,5 % | 37,5 % | +2,8 % | 1,40 |
| detr0ittJ | 12 | 8 | 2 | +4 | 143,4 | 76,5 % | 50,0 % | +2,9 % | 1,54 |
| DeStiNy | 11 | 11 | 2 | 0 | 72,9 | 64,7 % | 45,5 % | +2,6 % | 1,08 |
| PKL | 9 | 12 | 6 | -3 | 87,1 | 70,6 % | 55,6 % | -0,3 % | 1,01 |
| Coach|turner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Imperial
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| noway | 10 | 14 | 3 | -4 | 77,4 | 64,7 % | 40,0 % | -1,2 % | 1,08 |
| decenty | 10 | 14 | 2 | -4 | 63,9 | 52,9 % | 50,0 % | +0,7 % | 1,05 |
| chelo | 10 | 15 | 1 | -5 | 92,2 | 70,6 % | 90,0 % | -3,7 % | 1,11 |
| saadzin | 8 | 13 | 1 | -5 | 55,8 | 82,4 % | 25,0 % | -5,6 % | 0,83 |
| VINI | 6 | 16 | 11 | -10 | 86,8 | 47,1 % | 33,3 % | -5,4 % | 0,73 |
| Coach|tacitus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 5 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 6 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 7 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 T vinder Bomben sprang
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer