Galorys mod Imperial · ESL Challenger League Season 52 South America Cup 1 ·
Galorys 2–9 Imperial · Dust2
Imperial vandt Dust2 9–2.
Galorys vandt 8 af 12 runder som CT og 1 af 10 som T.
Imperial vandt 9 af 10 runder som CT og 4 af 12 som T.
noway havde banens bedste rating, 1,81, med 22 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Galorys | 2 | 8/12 | 1/10 | 0/2 |
| Imperial | 9 | 9/10 | 4/12 | 2/2 |
Galorys
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DeStiNy | 16 | 15 | 5 | +1 | 81,0 | 86,4 % | 25,0 % | +0,2 % | 1,21 |
| PKL | 15 | 17 | 11 | -2 | 120,7 | 68,2 % | 73,3 % | -0,6 % | 1,29 |
| tomate | 13 | 12 | 4 | +1 | 77,0 | 72,7 % | 46,2 % | +2,0 % | 1,27 |
| detr0ittJ | 12 | 16 | 10 | -4 | 80,8 | 68,2 % | 25,0 % | -2,1 % | 0,94 |
| gbb | 11 | 19 | 3 | -8 | 78,9 | 50,0 % | 36,4 % | -2,9 % | 0,83 |
| Coach|turner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Imperial
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| noway | 22 | 13 | 3 | +9 | 124,2 | 72,7 % | 63,6 % | +5,2 % | 1,81 |
| decenty | 17 | 12 | 2 | +5 | 104,4 | 72,7 % | 70,6 % | +1,5 % | 1,38 |
| VINI | 14 | 13 | 7 | +1 | 81,5 | 95,5 % | 42,9 % | -1,9 % | 1,19 |
| saadzin | 14 | 14 | 5 | 0 | 90,9 | 77,3 % | 35,7 % | +0,0 % | 1,21 |
| chelo | 11 | 15 | 7 | -4 | 80,8 | 86,4 % | 36,4 % | -1,9 % | 1,02 |
| Coach|tacitus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 10 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 T vinder Bomben sprang
- Runde 18 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 19 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 20 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 21 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 22 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer