Grêmio mod MEIA NOITE · CCT 2026 South America Series 5 ·
Grêmio 2–14 MEIA NOITE · Dust2
MEIA NOITE vandt Dust2 14–2.
Grêmio vandt 8 af 12 runder som CT og 4 af 12 som T.
MEIA NOITE vandt 8 af 12 runder som CT og 4 af 12 som T.
bsd havde banens bedste rating, 1,40, med 27 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Grêmio | 2 | 8/12 | 4/12 | 1/2 |
| MEIA NOITE | 14 | 8/12 | 4/12 | 1/2 |
Grêmio
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| balencyy | 23 | 24 | 8 | -1 | 85,8 | 67,7 % | 52,2 % | +1,7 % | 1,22 |
| MITHPUTTINI | 20 | 17 | 1 | +3 | 69,4 | 67,7 % | 25,0 % | -2,5 % | 1,00 |
| s1lent | 18 | 21 | 9 | -3 | 69,4 | 61,3 % | 55,6 % | -1,7 % | 0,96 |
| souz4h | 17 | 19 | 7 | -2 | 63,8 | 71,0 % | 64,7 % | -1,4 % | 0,99 |
| yeda | 16 | 22 | 3 | -6 | 51,6 | 61,3 % | 56,3 % | -2,5 % | 0,82 |
MEIA NOITE
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| bsd | 27 | 22 | 5 | +5 | 106,6 | 74,2 % | 25,9 % | +1,7 % | 1,40 |
| Jerr1 | 24 | 20 | 3 | +4 | 78,3 | 71,0 % | 58,3 % | +1,0 % | 1,22 |
| nyezin | 17 | 22 | 13 | -5 | 71,5 | 54,8 % | 52,9 % | -3,0 % | 0,84 |
| abr | 15 | 20 | 2 | -5 | 37,5 | 64,5 % | 40,0 % | -1,8 % | 0,82 |
| CutzMeretz | 10 | 21 | 8 | -11 | 38,0 | 61,3 % | 40,0 % | -3,8 % | 0,63 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 CT vinder CT vinder
- Runde 8 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 11 T vinder Bomben sprang
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 T vinder Bomben sprang
- Runde 17 T vinder Bomben sprang
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 CT vinder CT vinder
- Runde 20 CT vinder CT vinder
- Runde 21 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 22 CT vinder CT vinder
- Runde 23 T vinder Bomben sprang
- Runde 24 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 25 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 26
- Runde 27 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 28 CT vinder CT vinder
- Runde 29 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 30 CT vinder CT vinder
- Runde 31 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer