Permitta mod OG · ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 4 ·
Permitta 2–11 OG · Dust2
OG vandt Dust2 11–2.
Permitta vandt 7 af 12 runder som CT og 4 af 12 som T.
OG vandt 8 af 12 runder som CT og 5 af 12 som T.
Markoś havde banens bedste rating, 2,14, med 29 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Permitta | 2 | 7/12 | 4/12 | 1/2 |
| OG | 11 | 8/12 | 5/12 | 1/2 |
Permitta
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Markoś | 29 | 13 | 1 | +16 | 167,8 | 75,0 % | 27,6 % | +5,1 % | 2,14 |
| tomiko | 19 | 19 | 5 | 0 | 95,2 | 87,5 % | 42,1 % | +0,3 % | 1,31 |
| showk | 14 | 16 | 5 | -2 | 77,7 | 79,2 % | 78,6 % | -3,5 % | 1,04 |
| AdrieN | 13 | 20 | 7 | -7 | 81,5 | 75,0 % | 76,9 % | -2,0 % | 1,01 |
| maaryy | 11 | 17 | 8 | -6 | 77,5 | 62,5 % | 54,5 % | -1,9 % | 0,97 |
| Coach|pako | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
OG
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| adamb | 22 | 18 | 4 | +4 | 116,2 | 87,5 % | 54,5 % | -1,1 % | 1,41 |
| pr1metapz | 20 | 11 | 2 | +9 | 89,6 | 83,3 % | 75,0 % | +5,2 % | 1,59 |
| cadiaN | 18 | 19 | 3 | -1 | 111,7 | 58,3 % | 22,2 % | +0,1 % | 1,19 |
| bodyy | 14 | 21 | 8 | -7 | 89,8 | 66,7 % | 50,0 % | -1,8 % | 0,99 |
| spooke | 12 | 18 | 5 | -6 | 75,6 | 66,7 % | 83,3 % | -0,3 % | 0,97 |
| Coach|Lambert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 T vinder Bomben sprang
- Runde 5 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 6 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 7 CT vinder CT vinder
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 15 T vinder Bomben sprang
- Runde 16 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 17 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 20 CT vinder CT vinder
- Runde 21 CT vinder CT vinder
- Runde 22 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 23 T vinder Bomben sprang
- Runde 24 CT vinder Bomben desarmeret
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer