ShindeN mod Imperial · ESL Challenger League Season 52 South America Cup 1 ·
ShindeN 4–2 Imperial · Inferno
ShindeN vandt Inferno 4–2.
ShindeN vandt 2 af 5 runder som CT og 2 af 12 som T.
Imperial vandt 10 af 12 runder som CT og 3 af 5 som T.
saadzin havde banens bedste rating, 1,71, med 17 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| ShindeN | 4 | 2/5 | 2/12 | 0/2 |
| Imperial | 2 | 10/12 | 3/5 | 2/2 |
ShindeN
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| guty | 11 | 14 | 2 | -3 | 76,2 | 76,5 % | 81,8 % | -5,5 % | 0,93 |
| naz | 10 | 14 | 6 | -4 | 83,2 | 70,6 % | 40,0 % | -1,5 % | 1,10 |
| ivz | 10 | 14 | 4 | -4 | 67,5 | 76,5 % | 40,0 % | -0,3 % | 0,99 |
| abizz | 10 | 15 | 5 | -5 | 99,5 | 70,6 % | 70,0 % | -0,7 % | 1,20 |
| tom1jed | 6 | 14 | 4 | -8 | 60,0 | 58,8 % | 50,0 % | -6,6 % | 0,63 |
| Coach|ninro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Imperial
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| saadzin | 17 | 8 | 5 | +9 | 112,6 | 82,4 % | 23,5 % | +6,3 % | 1,71 |
| noway | 17 | 10 | 5 | +7 | 145,4 | 76,5 % | 82,4 % | +3,4 % | 1,63 |
| decenty | 16 | 10 | 1 | +6 | 105,8 | 76,5 % | 50,0 % | +3,4 % | 1,50 |
| chelo | 12 | 8 | 6 | +4 | 100,4 | 88,2 % | 75,0 % | +1,7 % | 1,31 |
| VINI | 8 | 10 | 10 | -2 | 76,4 | 100,0 % | 25,0 % | -0,1 % | 1,05 |
| Coach|tacitus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 2 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 10 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 11 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 T vinder Bomben sprang
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer