BORING PLAYERS
BORING PLAYERS vandt 4 af 7 parsede baner (57,1 %), 43,9 % af CT-runderne og 59,0 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Nuke, med 50,0 % af banerne vundet.
- Baner
- 4–3
- Kamp
- 1–2
- Vundet %
- 57,1 %
- CT-runder
- 43,9 %
- T-runder
- 59,0 %
- Pistolrunder
- 61,5 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nuke | 2 | 1 | 50,0 % | 50,0 % | 45,8 % | 75,0 % |
| Dust2 | 2 | 2 | 100,0 % | 16,7 % | 69,6 % | 33,3 % |
| Ancient | 2 | 1 | 50,0 % | 41,7 % | 58,3 % | 75,0 % |
| Inferno | 1 | 0 | 0,0 % | 83,3 % | 66,7 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| zdr | 7 | 109 | 94 | 43 | +15 | 82,3 | 76,8 % | 51,4 % | +0,7 % | 1,24 |
| 0z | 7 | 102 | 110 | 35 | -8 | 81,1 | 72,3 % | 49,0 % | -1,2 % | 1,09 |
| 4ever | 7 | 88 | 105 | 39 | -17 | 70,1 | 67,1 % | 60,2 % | -1,6 % | 1,00 |
| 46180 | 7 | 107 | 110 | 38 | -3 | 85,2 | 70,3 % | 57,0 % | -0,6 % | 1,13 |
| D1zzyg | 7 | 104 | 97 | 28 | +7 | 84,1 | 72,3 % | 31,7 % | +0,6 % | 1,21 |
| Coach|karlwow | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Seneste kampe
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.