DETONATE
DETONATE vandt 27 af 62 parsede baner (43,5 %), 52,5 % af CT-runderne og 47,8 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Inferno, med 43,8 % af banerne vundet.
- Baner
- 27–35
- Kamp
- 11–19
- Vundet %
- 43,5 %
- CT-runder
- 52,5 %
- T-runder
- 47,8 %
- Pistolrunder
- 52,0 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Inferno | 16 | 7 | 43,8 % | 53,9 % | 48,1 % | 50,0 % |
| Anubis | 11 | 5 | 45,5 % | 46,0 % | 50,0 % | 40,9 % |
| Nuke | 10 | 3 | 30,0 % | 48,6 % | 55,3 % | 50,0 % |
| Mirage | 9 | 6 | 66,7 % | 63,4 % | 43,2 % | 58,8 % |
| Cache | 9 | 3 | 33,3 % | 61,6 % | 36,2 % | 61,1 % |
| Ancient | 7 | 3 | 42,9 % | 40,5 % | 56,5 % | 57,1 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CrePoW | 47 | 853 | 765 | 232 | +88 | 95,4 | 68,7 % | 32,4 % | +0,3 % | 1,26 |
| TATM | 62 | 989 | 973 | 377 | +16 | 85,3 | 72,4 % | 55,8 % | +0,2 % | 1,19 |
| c | 62 | 913 | 892 | 297 | +21 | 74,8 | 72,8 % | 54,1 % | +0,0 % | 1,14 |
| carn | 56 | 787 | 862 | 277 | -75 | 74,3 | 69,7 % | 54,8 % | -0,6 % | 1,07 |
| x1 | 6 | 102 | 86 | 21 | +16 | 76,0 | 76,7 % | 51,0 % | +0,8 % | 1,21 |
| trashpig | 6 | 104 | 99 | 33 | +5 | 80,5 | 76,0 % | 61,5 % | +1,2 % | 1,21 |
| nilsje | 18 | 266 | 285 | 94 | -19 | 73,0 | 73,8 % | 63,2 % | -1,6 % | 1,02 |
| TH0R | 12 | 179 | 184 | 54 | -5 | 83,2 | 68,7 % | 53,6 % | -0,2 % | 1,14 |
| Feral | 12 | 156 | 208 | 71 | -52 | 73,2 | 71,4 % | 39,1 % | -1,6 % | 0,98 |
| duhpe | 5 | 83 | 88 | 26 | -5 | 90,5 | 70,6 % | 32,5 % | -0,5 % | 1,18 |
| ton't stop believin' | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| Coach|0rangeZ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| --ENTITY | 2 | 28 | 58 | 12 | -30 | 51,8 | 62,1 % | 60,7 % | -4,2 % | 0,67 |
Seneste kampe
- DETONATE mod KODEX 2–0 NSTLGA Emerald Cup 2026
- DETONATE mod LAG 0–2 NSTLGA Emerald Cup 2026
- DETONATE mod FarmVille 2–0 NSTLGA Emerald Cup 2026
- DETONATE mod Iowa Stormboar 1–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Wanted Goons mod DETONATE 0–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Club 333 mod DETONATE 255–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Chicken Coop mod DETONATE 2–1 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- EMPIRE mod DETONATE 0–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Marsborne mod DETONATE 2–0 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- Villainous mod DETONATE 1–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- Wanted Goons mod DETONATE 0–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- DETONATE mod LAG 0–2 CROSSFIRE Season 6
Turneringer
- NSTLGA Emerald Cup 2026
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- CROSSFIRE Season 6
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- ESEA Advanced Season 58 North America
- NSTLGA League Season 2
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 1
- FRAG Midwest St. Louis 2026
- NSTLGA League Season 1
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.