Subtick

Just Swing

Just Swing vandt 27 af 44 parsede baner (61,4 %), 50,1 % af CT-runderne og 47,8 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Dust2, med 53,8 % af banerne vundet.

Baner
27–17
Kamp
10–9
Vundet %
61,4 %
CT-runder
50,1 %
T-runder
47,8 %
Pistolrunder
43,7 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Dust2 13 7 53,8 % 40,3 % 49,1 % 48,0 %
Ancient 11 8 72,7 % 53,5 % 41,7 % 36,4 %
Cache 10 6 60,0 % 59,8 % 54,9 % 50,0 %
Inferno 7 4 57,1 % 46,1 % 45,5 % 50,0 %
Nuke 3 2 66,7 % 66,7 % 45,2 % 16,7 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
gas 44 680 682 246 -2 82,1 72,7 % 56,6 % -0,4 % 1,15
sATOR1 44 570 624 192 -54 65,5 73,3 % 47,5 % -0,7 % 1,04
skrr 44 647 672 178 -25 79,1 69,3 % 66,2 % -0,4 % 1,11
Purely 37 507 507 175 0 74,5 72,2 % 45,2 % +0,0 % 1,12
Daniel 21 263 300 88 -37 71,8 73,1 % 40,3 % -0,4 % 1,07
qqGΟD 21 335 294 95 +41 79,1 77,7 % 48,4 % +1,0 % 1,24
Purely 7 103 101 26 +2 68,8 70,6 % 47,6 % +0,2 % 1,14
Pupu 2 24 31 13 -7 78,0 81,6 % 37,5 % -1,6 % 1,14

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.