Tricksters
Tricksters vandt 6 af 10 parsede baner (60,0 %), 47,4 % af CT-runderne og 53,2 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Mirage, med 33,3 % af banerne vundet.
- Baner
- 6–4
- Kamp
- 2–2
- Vundet %
- 60,0 %
- CT-runder
- 47,4 %
- T-runder
- 53,2 %
- Pistolrunder
- 50,0 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 3 | 1 | 33,3 % | 36,1 % | 58,3 % | 66,7 % |
| Cache | 3 | 3 | 100,0 % | 57,1 % | 48,4 % | 66,7 % |
| Dust2 | 2 | 1 | 50,0 % | 61,9 % | 60,9 % | 25,0 % |
| Ancient | 1 | 0 | 0,0 % | 33,3 % | 58,3 % | 50,0 % |
| Anubis | 1 | 1 | 100,0 % | 41,7 % | 14,3 % | 0,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K3lpi | 7 | 125 | 147 | 41 | -22 | 72,7 | 71,4 % | 55,2 % | -2,0 % | 0,95 |
| -L1GHTN | 7 | 139 | 127 | 32 | +12 | 77,5 | 71,4 % | 77,0 % | +0,3 % | 1,19 |
| Leowaron | 3 | 44 | 40 | 11 | +4 | 69,7 | 73,0 % | 50,0 % | +0,4 % | 1,14 |
| rmboo0_o | 3 | 37 | 48 | 8 | -11 | 67,7 | 65,1 % | 70,3 % | -1,1 % | 0,98 |
| boq | 2 | 34 | 31 | 15 | +3 | 90,1 | 68,8 % | 61,8 % | +1,6 % | 1,28 |
Seneste kampe
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.