BESTIA Academy mod ALKA · ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3 ·
BESTIA Academy 9–7 ALKA · Anubis
BESTIA Academy vandt Anubis 9–7.
BESTIA Academy vandt 7 af 12 runder som CT og 2 af 10 som T.
ALKA vandt 8 af 10 runder som CT og 5 af 12 som T.
F4QQ havde banens bedste rating, 1,69, med 20 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| BESTIA Academy | 9 | 7/12 | 2/10 | 0/2 |
| ALKA | 7 | 8/10 | 5/12 | 2/2 |
BESTIA Academy
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jotag3 | 22 | 16 | 5 | +6 | 128,1 | 72,7 % | 54,5 % | +2,0 % | 1,63 |
| F4QQ | 20 | 13 | 2 | +7 | 119,4 | 81,8 % | 25,0 % | +3,2 % | 1,69 |
| lezy | 18 | 18 | 7 | 0 | 116,3 | 86,4 % | 61,1 % | -3,7 % | 1,20 |
| Lekzi | 11 | 17 | 5 | -6 | 60,1 | 63,6 % | 18,2 % | -1,8 % | 0,79 |
| agt | 10 | 15 | 9 | -5 | 69,9 | 77,3 % | 20,0 % | -0,9 % | 1,00 |
| Coach|Sagez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
ALKA
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| vinaabEAST | 25 | 16 | 8 | +9 | 116,1 | 77,3 % | 44,0 % | +3,7 % | 1,65 |
| puni | 19 | 16 | 8 | +3 | 122,9 | 68,2 % | 63,2 % | +3,8 % | 1,55 |
| bnc | 16 | 17 | 4 | -1 | 92,3 | 81,8 % | 50,0 % | -1,3 % | 1,20 |
| cerolzin | 10 | 18 | 6 | -8 | 94,2 | 72,7 % | 80,0 % | -2,9 % | 0,95 |
| proSHOW | 8 | 14 | 4 | -6 | 62,3 | 81,8 % | 50,0 % | -2,6 % | 0,86 |
| Coach|TaaaL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 CT vinder CT vinder
- Runde 8 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 9 T vinder Bomben sprang
- Runde 10 T vinder Bomben sprang
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 13 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 14 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 15 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 20 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 21 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 22 CT vinder Bomben desarmeret
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer