Fire Flux mod OG · ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 3 ·
Fire Flux 5–13 OG · Dust2
OG vandt Dust2 13–5.
Fire Flux vandt 1 af 6 runder som CT og 4 af 12 som T.
OG vandt 8 af 12 runder som CT og 5 af 6 som T.
bodyy havde banens bedste rating, 1,98, med 21 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Fire Flux | 5 | 1/6 | 4/12 | 0/2 |
| OG | 13 | 8/12 | 5/6 | 2/2 |
Fire Flux
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quality | 9 | 14 | 1 | -5 | 72,3 | 61,1 % | 33,3 % | -2,7 % | 1,03 |
| zemix | 9 | 15 | 1 | -6 | 55,5 | 55,6 % | 55,6 % | -2,4 % | 0,88 |
| zer0UKY | 7 | 14 | 2 | -7 | 67,4 | 50,0 % | 42,9 % | -3,5 % | 0,87 |
| Cizzx | 5 | 16 | 1 | -11 | 49,4 | 33,3 % | 60,0 % | -5,1 % | 0,56 |
| xEternaLxx | 4 | 14 | 3 | -10 | 37,8 | 55,6 % | 50,0 % | -1,9 % | 0,70 |
| Coach|wecles- | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
OG
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cadiaN | 22 | 6 | 2 | +16 | 147,6 | 83,3 % | 27,3 % | +7,2 % | 1,91 |
| bodyy | 21 | 5 | 4 | +16 | 146,2 | 94,4 % | 57,1 % | +7,1 % | 1,98 |
| spooke | 15 | 11 | 4 | +4 | 110,7 | 72,2 % | 60,0 % | +0,7 % | 1,19 |
| pr1metapz | 7 | 5 | 8 | +2 | 74,7 | 94,4 % | 42,9 % | +0,2 % | 1,10 |
| adamb | 7 | 8 | 6 | -1 | 61,8 | 83,3 % | 57,1 % | -0,6 % | 0,92 |
| Coach|Lambert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 T vinder Bomben sprang
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 T vinder Bomben sprang
- Runde 16 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 17 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 18 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer