Nemiga mod ex-RUBY · GLuck Moscow Cyber Games 2026 Closed Qualifier ·
Nemiga 13–10 ex-RUBY · Nuke
Nemiga vandt Nuke 13–10.
Nemiga vandt 3 af 5 runder som CT og 10 af 12 som T.
ex-RUBY vandt 2 af 12 runder som CT og 2 af 5 som T.
khaN havde banens bedste rating, 1,74, med 17 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Nemiga | 13 | 3/5 | 10/12 | 1/2 |
| ex-RUBY | 10 | 2/12 | 2/5 | 1/2 |
Nemiga
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| khaN | 17 | 8 | 5 | +9 | 143,2 | 76,5 % | 29,4 % | +5,0 % | 1,74 |
| KaiR0N- | 16 | 12 | 5 | +4 | 125,1 | 76,5 % | 37,5 % | +2,2 % | 1,48 |
| SYPH0 | 13 | 6 | 3 | +7 | 88,8 | 70,6 % | 69,2 % | +4,2 % | 1,48 |
| robo | 13 | 10 | 2 | +3 | 90,6 | 64,7 % | 69,2 % | +2,2 % | 1,24 |
| Xant3r | 6 | 12 | 7 | -6 | 65,5 | 82,4 % | 83,3 % | -1,1 % | 0,85 |
| Coach|boX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
ex-RUBY
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| sh1nejezzz | 13 | 13 | 3 | 0 | 104,3 | 70,6 % | 46,2 % | -2,0 % | 1,32 |
| H4SAN4TOR | 10 | 13 | 1 | -3 | 78,4 | 52,9 % | 20,0 % | -2,9 % | 0,94 |
| sowalio | 9 | 11 | 1 | -2 | 70,6 | 76,5 % | 66,7 % | -1,7 % | 1,05 |
| relaxxie | 9 | 13 | 3 | -4 | 106,0 | 58,8 % | 88,9 % | -1,4 % | 1,18 |
| 1eeR | 6 | 15 | 3 | -9 | 67,1 | 58,8 % | 66,7 % | -4,3 % | 0,75 |
| Coach|shocky-- | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 5 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 6 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 T vinder Bomben sprang
- Runde 10 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 11 T vinder Bomben sprang
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 16 T vinder Bomben sprang
- Runde 17 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer