FERJEE In House Season 2 · · BO3
paiN 2–0 Bounty Hunters
paiN slog Bounty Hunters 2–0 til FERJEE In House Season 2 den 24. september 2026.
saffee havde seriens bedste rating, 2,00, med 20 kills og 5 deaths.
Baner
paiN
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| saffee | 20 | 5 | 2 | +15 | 113,3 | 100,0 % | 35,0 % | +8,3 % | 2,00 |
| snow | 14 | 10 | 2 | +4 | 82,1 | 78,9 % | 57,1 % | +2,7 % | 1,34 |
| ponter | 12 | 13 | 3 | -1 | 97,7 | 53,3 % | 66,7 % | +0,1 % | 1,31 |
| Rkzinho | 11 | 12 | 2 | -1 | 55,9 | 68,4 % | 63,6 % | -0,3 % | 1,00 |
| Tatu | 10 | 12 | 2 | -2 | 60,2 | 68,4 % | 70,0 % | -1,1 % | 0,88 |
| zock | 10 | 14 | 4 | -4 | 61,7 | 53,3 % | 50,0 % | -1,4 % | 0,95 |
| urban0 | 7 | 13 | 3 | -6 | 66,2 | 73,3 % | 14,3 % | -1,7 % | 0,92 |
| biguzera | 6 | 12 | 5 | -6 | 52,5 | 73,7 % | 66,7 % | -3,6 % | 0,71 |
| KAISER | 4 | 13 | 2 | -9 | 58,3 | 46,7 % | 75,0 % | -6,5 % | 0,57 |
| pepe | 4 | 13 | 1 | -9 | 35,8 | 40,0 % | 50,0 % | -7,3 % | 0,39 |
Bounty Hunters
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tatu | 18 | 9 | 5 | +9 | 118,1 | 93,3 % | 66,7 % | +4,3 % | 1,82 |
| urban0 | 15 | 13 | 2 | +2 | 81,6 | 63,2 % | 66,7 % | -0,7 % | 1,16 |
| biguzera | 14 | 6 | 4 | +8 | 89,0 | 86,7 % | 64,3 % | +5,9 % | 1,53 |
| snow | 12 | 7 | 6 | +5 | 77,5 | 93,3 % | 33,3 % | +1,5 % | 1,28 |
| saffee | 12 | 8 | 7 | +4 | 97,5 | 86,7 % | 8,3 % | +2,3 % | 1,37 |
| Rkzinho | 10 | 7 | 2 | +3 | 84,1 | 73,3 % | 50,0 % | +2,8 % | 1,28 |
| KAISER | 10 | 9 | 1 | +1 | 67,2 | 78,9 % | 50,0 % | +2,3 % | 1,27 |
| zock | 9 | 13 | 2 | -4 | 46,7 | 63,2 % | 33,3 % | -2,5 % | 0,86 |
| pepe | 9 | 14 | 5 | -5 | 70,5 | 68,4 % | 66,7 % | -3,0 % | 0,84 |
| ponter | 7 | 13 | 4 | -6 | 48,2 | 68,4 % | 57,1 % | -4,4 % | 0,67 |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.