paiN
paiN vandt 82 af 152 parsede baner (53,9 %), 51,0 % af CT-runderne og 47,9 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Mirage, med 53,1 % af banerne vundet.
- Baner
- 82–70
- Kamp
- 34–33
- Vundet %
- 53,9 %
- CT-runder
- 51,0 %
- T-runder
- 47,9 %
- Pistolrunder
- 47,2 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 32 | 17 | 53,1 % | 56,1 % | 43,6 % | 48,4 % |
| Nuke | 31 | 15 | 48,4 % | 54,5 % | 52,1 % | 45,2 % |
| Dust2 | 30 | 14 | 46,7 % | 51,0 % | 51,6 % | 56,7 % |
| Inferno | 20 | 11 | 55,0 % | 43,7 % | 42,0 % | 43,6 % |
| Cache | 15 | 9 | 60,0 % | 42,0 % | 48,4 % | 40,0 % |
| Anubis | 13 | 9 | 69,2 % | 52,5 % | 49,6 % | 34,6 % |
| Overpass | 11 | 7 | 63,6 % | 50,0 % | 42,3 % | 55,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| biguzera | 150 | 1955 | 2145 | 801 | -190 | 72,3 | 70,9 % | 54,4 % | -0,9 % | 1,05 |
| snow | 150 | 2112 | 2139 | 722 | -27 | 73,7 | 72,6 % | 50,7 % | +0,0 % | 1,11 |
| piriajr | 115 | 1574 | 1594 | 450 | -20 | 73,1 | 70,7 % | 55,2 % | 0,0 % | 1,11 |
| v$m | 107 | 1440 | 1475 | 432 | -35 | 71,9 | 71,4 % | 58,5 % | -0,5 % | 1,08 |
| Rkzinho | 43 | 611 | 593 | 175 | +18 | 72,0 | 72,0 % | 57,3 % | +0,3 % | 1,14 |
| Tatu | 35 | 416 | 513 | 123 | -97 | 61,1 | 71,6 % | 61,1 % | -2,0 % | 0,93 |
| saffee | 94 | 1246 | 1306 | 354 | -60 | 73,4 | 69,0 % | 28,5 % | -0,2 % | 1,09 |
| Coach|rikz | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Seneste kampe
- NAOCOPULAS mod paiN 2–0 Gamers Club Masters VII
- Imperial mod paiN 2–0 Gamers Club Masters VII
- paiN mod NAOCOPULAS 2–1 Gamers Club Masters VII
- Imperial mod paiN 2–0 Circuit X Curitiba Season 4
- paiN mod BESTIA 2–1 Circuit X Curitiba Season 4
- Galorys mod paiN 0–2 Circuit X Curitiba Season 4
- paiN mod Imperial 1–2 Circuit X Curitiba Season 4
- paiN mod Fluxo 2–1 Circuit X Curitiba Season 4
- paiN mod BARCA 2–1 Circuit X Curitiba Season 4
- Imperial mod paiN 3–0 FERJEE In House Season 2
- paiN mod Galorys 2–0 FERJEE In House Season 2
- paiN mod Bounty Hunters 2–0 FERJEE In House Season 2
Turneringer
- Gamers Club Masters VII
- Circuit X Curitiba Season 4
- FERJEE In House Season 2
- Circuit X Curitiba Season 3
- PGL Masters Bucharest 2026 South America Closed Qualifier
- BLAST Open Porto 2026
- IEM Beijing 2026 Closed Qualifier
- Esports World Cup 2026
- BLAST Bounty 2026 Season 2 Finals
- BLAST Bounty 2026 Season 2
- Stake Ranked Episode 3
- RES Showdown 4 South America: BLAST Premier Rising Event
- IEM Cologne Major 2026 Stage 2
- CS Asia Championships 2026
- IEM Atlanta 2026
- BetBoom Circuit X Mayhem São Paulo 2026
- FERJEE In House 2026
- ESL Pro League Season 23 Stage 2
- ESL Pro League Season 23 Stage 1
- PGL Cluj-Napoca 2026
- IEM Kraków 2026 Stage 1
- BLAST Bounty 2026 Season 1
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.