Spirit Academy Green mod Fire Flux · ESEA Advanced Season 58 Europe ·
Spirit Academy Green 3–1 Fire Flux · Mirage
Spirit Academy Green vandt Mirage 3–1.
Spirit Academy Green vandt 3 af 5 runder som CT og 1 af 12 som T.
Fire Flux vandt 11 af 12 runder som CT og 2 af 5 som T.
xEternaLxx havde banens bedste rating, 2,04, med 24 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Spirit Academy Green | 3 | 3/5 | 1/12 | 1/2 |
| Fire Flux | 1 | 11/12 | 2/5 | 1/2 |
Spirit Academy Green
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maun | 15 | 14 | 3 | +1 | 115,8 | 58,8 % | 73,3 % | +0,5 % | 1,46 |
| xdxdxxdxxdd | 9 | 15 | 6 | -6 | 82,4 | 47,1 % | 66,7 % | -4,1 % | 0,99 |
| flytex13 | 7 | 15 | 3 | -8 | 55,8 | 41,2 % | 57,1 % | -5,5 % | 0,63 |
| hyp3else66 | 7 | 15 | 5 | -8 | 71,8 | 58,8 % | 28,6 % | -3,9 % | 0,84 |
| d3nks | 4 | 15 | 3 | -11 | 47,9 | 47,1 % | 50,0 % | -3,5 % | 0,62 |
| Coach|AKIMOV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Fire Flux
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| xEternaLxx | 24 | 9 | 6 | +15 | 163,6 | 88,2 % | 50,0 % | +6,7 % | 2,04 |
| zemix | 15 | 11 | 4 | +4 | 118,5 | 76,5 % | 26,7 % | +1,3 % | 1,32 |
| Quality | 14 | 8 | 5 | +6 | 101,1 | 82,4 % | 57,1 % | +4,4 % | 1,47 |
| Cizzx | 11 | 7 | 3 | +4 | 87,2 | 88,2 % | 72,7 % | +4,0 % | 1,37 |
| zer0UKY | 9 | 7 | 6 | +2 | 72,6 | 88,2 % | 11,1 % | +0,1 % | 1,11 |
| Coach|wecles- | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 7 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 17 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer