Virtus.pro mod Fire Flux · ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 5 ·
Virtus.pro 6–3 Fire Flux · Anubis
Virtus.pro vandt Anubis 6–3.
Virtus.pro vandt 3 af 7 runder som CT og 3 af 12 som T.
Fire Flux vandt 9 af 12 runder som CT og 4 af 7 som T.
zer0UKY havde banens bedste rating, 1,93, med 21 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Virtus.pro | 6 | 3/7 | 3/12 | 0/2 |
| Fire Flux | 3 | 9/12 | 4/7 | 2/2 |
Virtus.pro
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AquaRS | 14 | 17 | 7 | -3 | 106,9 | 78,9 % | 78,6 % | -1,0 % | 1,33 |
| F0R3VER | 12 | 15 | 3 | -3 | 74,4 | 57,9 % | 33,3 % | -2,6 % | 1,00 |
| b1st | 11 | 16 | 6 | -5 | 112,8 | 78,9 % | 36,4 % | -2,0 % | 1,21 |
| tO0RO | 10 | 15 | 5 | -5 | 72,7 | 68,4 % | 50,0 % | -1,7 % | 1,04 |
| mir | 8 | 15 | 5 | -7 | 55,6 | 52,6 % | 37,5 % | -3,3 % | 0,82 |
| Coach|ProbLeM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Fire Flux
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| zer0UKY | 21 | 6 | 4 | +15 | 139,8 | 89,5 % | 42,9 % | +4,0 % | 1,93 |
| zemix | 19 | 13 | 8 | +6 | 129,9 | 89,5 % | 57,9 % | +4,6 % | 1,64 |
| Cizzx | 13 | 11 | 8 | +2 | 100,5 | 73,7 % | 69,2 % | +0,8 % | 1,24 |
| xEternaLxx | 13 | 12 | 5 | +1 | 87,9 | 78,9 % | 61,5 % | +0,1 % | 1,14 |
| Quality | 10 | 13 | 5 | -3 | 79,7 | 63,2 % | 50,0 % | +1,1 % | 1,04 |
| Coach|wecles- | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 T vinder Bomben sprang
- Runde 4 T vinder Bomben sprang
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 CT vinder CT vinder
- Runde 8 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 16 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer