mazay
mazay har en rating på 1,16 over 102 parsede baner: 1543 kills og 1483 deaths, 78,8 ADR og 73,2 % KAST.
Spillede senest for fnatic.
- Rating
- 1,16
- Baner
- 102
- K–D
- 1543–1483
- ADR
- 78,8
- KAST
- 73,2 %
- Swing
- +0,5 %
Pr. bane
| Bane | Baner | K | D | ADR | HS % | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 25 | 353 | 333 | 82,0 | 53,8 % | 1,17 |
| Cache | 22 | 366 | 359 | 82,5 | 57,1 % | 1,17 |
| Dust2 | 16 | 215 | 229 | 73,1 | 62,3 % | 1,10 |
| Inferno | 14 | 206 | 185 | 72,4 | 58,3 % | 1,16 |
| Mirage | 13 | 221 | 206 | 82,0 | 56,1 % | 1,18 |
| Anubis | 12 | 182 | 171 | 77,0 | 58,8 % | 1,18 |
Seneste baner
| Dato | Kamp | Bane | K | D |
|---|---|---|---|---|
| 30 okt. 2026 | fnatic mod Eternal Fire | Mirage | 10 | 17 |
| 30 okt. 2026 | fnatic mod Eternal Fire | Dust2 | 14 | 17 |
| 30 okt. 2026 | fnatic mod Eternal Fire | Cache | 10 | 19 |
| 30 okt. 2026 | fnatic mod Eternal Fire | Ancient | 12 | 10 |
| 30 okt. 2026 | fnatic mod Eternal Fire | Anubis | 14 | 13 |
| 29 okt. 2026 | fnatic mod MIBR | Mirage | 24 | 11 |
| 29 okt. 2026 | fnatic mod MIBR | Ancient | 17 | 14 |
| 28 okt. 2026 | BIG mod fnatic | Inferno | 21 | 13 |
| 28 okt. 2026 | BIG mod fnatic | Ancient | 20 | 12 |
| 27 okt. 2026 | Astralis mod fnatic | Ancient | 19 | 12 |
| 27 okt. 2026 | Astralis mod fnatic | Cache | 12 | 13 |
| 21 okt. 2026 | PRIVATE mod fnatic | Dust2 | 26 | 21 |
| 21 okt. 2026 | PRIVATE mod fnatic | Cache | 12 | 21 |
| 19 okt. 2026 | Liquid mod fnatic | Inferno | 8 | 11 |
| 16 okt. 2026 | fnatic mod HEROIC | Dust2 | 6 | 14 |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.