s1n
s1n har en rating på 1,03 over 105 parsede baner: 1295 kills og 1468 deaths, 65,9 ADR og 71,0 % KAST.
Spillede senest for M80.
- Rating
- 1,03
- Baner
- 105
- K–D
- 1295–1468
- ADR
- 65,9
- KAST
- 71,0 %
- Swing
- -0,7 %
Pr. bane
| Bane | Baner | K | D | ADR | HS % | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 24 | 291 | 345 | 62,0 | 56,4 % | 1,00 |
| Inferno | 23 | 280 | 315 | 62,6 | 53,2 % | 1,05 |
| Cache | 16 | 201 | 213 | 66,8 | 61,2 % | 0,98 |
| Dust2 | 15 | 189 | 195 | 75,5 | 55,9 % | 1,11 |
| Ancient | 14 | 181 | 222 | 61,4 | 54,1 % | 0,97 |
| Anubis | 9 | 111 | 117 | 75,2 | 55,9 % | 1,11 |
| Overpass | 4 | 42 | 61 | 70,0 | 69,0 % | 0,97 |
Seneste baner
| Dato | Kamp | Bane | K | D |
|---|---|---|---|---|
| 9 okt. 2026 | Spirit mod M80 | Cache | 5 | 3 |
| 9 okt. 2026 | Spirit mod M80 | Dust2 | 11 | 15 |
| 6 okt. 2026 | Legacy mod M80 | Dust2 | 21 | 10 |
| 6 okt. 2026 | Legacy mod M80 | Mirage | 15 | 14 |
| 5 okt. 2026 | M80 mod TYLOO | Anubis | 14 | 15 |
| 5 okt. 2026 | M80 mod TYLOO | Cache | 12 | 15 |
| 5 okt. 2026 | M80 mod TYLOO | Mirage | 10 | 14 |
| 3 okt. 2026 | MOUZ mod M80 | Mirage | 12 | 12 |
| 3 okt. 2026 | MOUZ mod M80 | Cache | 10 | 17 |
| 27 sep. 2026 | M80 mod DENDELE | Cache | 21 | 21 |
| 27 sep. 2026 | M80 mod DENDELE | Anubis | 21 | 9 |
| 27 sep. 2026 | M80 mod DENDELE | Inferno | 11 | 18 |
| 26 sep. 2026 | Liquid mod M80 | Anubis | 7 | 12 |
| 26 sep. 2026 | Liquid mod M80 | Cache | 14 | 21 |
| 26 sep. 2026 | M80 mod Voca | Cache | 16 | 14 |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.