9z
9z vandt 38 af 127 parsede baner (29,9 %), 54,4 % af CT-runderne og 44,7 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Dust2, med 90,3 % af banerne vundet.
- Baner
- 38–89
- Kamp
- 49–7
- Vundet %
- 29,9 %
- CT-runder
- 54,4 %
- T-runder
- 44,7 %
- Pistolrunder
- 53,6 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dust2 | 31 | 28 | 90,3 % | 50,6 % | 52,5 % | 53,3 % |
| Nuke | 25 | 3 | 12,0 % | 51,6 % | 39,8 % | 50,0 % |
| Inferno | 22 | 2 | 9,1 % | 50,0 % | 48,6 % | 47,7 % |
| Mirage | 19 | 1 | 5,3 % | 56,1 % | 37,6 % | 60,5 % |
| Overpass | 11 | 2 | 18,2 % | 68,2 % | 40,9 % | 72,7 % |
| Ancient | 11 | 1 | 9,1 % | 64,3 % | 44,2 % | 36,4 % |
| Cache | 6 | 1 | 16,7 % | 50,9 % | 45,8 % | 58,3 % |
| Anubis | 2 | 0 | 0,0 % | 63,6 % | 37,5 % | 75,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| luchov | 124 | 1832 | 1807 | 565 | +25 | 78,9 | 70,5 % | 61,5 % | 0,0 % | 1,14 |
| meyern | 124 | 1566 | 1549 | 443 | +17 | 71,5 | 72,8 % | 38,3 % | +0,2 % | 1,11 |
| dgt | 124 | 1778 | 1647 | 539 | +131 | 76,0 | 72,6 % | 52,6 % | +0,5 % | 1,16 |
| max | 124 | 1373 | 1701 | 603 | -328 | 61,5 | 70,4 % | 54,9 % | -1,4 % | 0,94 |
| HUASOPEEK | 124 | 1751 | 1741 | 521 | +10 | 74,3 | 71,2 % | 63,1 % | -0,1 % | 1,11 |
| alexis_2196 | 1 | 0 | 1 | 0 | -1 | 0,0 | 50,0 % | – | 0,0 % | 0,29 |
| btsbrasilobs11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Seneste kampe
- 9z mod BETBOOM 1–2 IEM Beijing 2026
- 9z mod TYLOO 1–2 PGL Masters Bucharest 2026
- MOUZ mod 9z 2–0 PGL Masters Bucharest 2026
- Vitality mod 9z 2–9 PGL Masters Bucharest 2026
- Aurora mod 9z 2–9 Thunderpick World Championship 2026
- 9z mod Falcons 9–1 Thunderpick World Championship 2026
- 9z mod Aurora 9–2 Thunderpick World Championship 2026
- FURIA mod 9z 2–9 ESL Pro League Season 24
- 9z mod BETBOOM 9–2 ESL Pro League Season 24
- 9z mod Natus Vincere 9–0 ESL Pro League Season 24
- 9z mod TYLOO 9–2 ESL Pro League Season 24
- 9z mod G2 9–1 FISSURE Playground 3
Turneringer
- IEM Beijing 2026
- PGL Masters Bucharest 2026
- Thunderpick World Championship 2026
- ESL Pro League Season 24
- FISSURE Playground 3
- BLAST Open Porto 2026
- Esports World Cup 2026
- XSE Pro League Guangzhou 2026
- IEM Cologne Major 2026
- IEM Cologne Major 2026 Stage 2
- Stake Ranked Episode 2
- PGL Astana 2026
- BetBoom RUSH B Summit Season 3
- PGL Astana 2026 South America Closed Qualifier
- FERJEE In House 2026
- BLAST Open Rotterdam 2026
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.