Subtick

BESTIA Academy

BESTIA Academy vandt 26 af 44 parsede baner (59,1 %), 54,7 % af CT-runderne og 43,9 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Inferno, med 69,2 % af banerne vundet.

Baner
26–18
Kamp
11–10
Vundet %
59,1 %
CT-runder
54,7 %
T-runder
43,9 %
Pistolrunder
50,0 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Inferno 13 9 69,2 % 59,6 % 50,7 % 50,0 %
Mirage 8 4 50,0 % 45,8 % 49,2 % 56,3 %
Ancient 7 4 57,1 % 54,2 % 41,3 % 64,3 %
Dust2 7 3 42,9 % 61,0 % 40,3 % 35,7 %
Nuke 7 4 57,1 % 50,8 % 35,5 % 42,9 %
Cache 1 1 100,0 % 66,7 % 40,0 % 100,0 %
Anubis 1 1 100,0 % 58,3 % 20,0 % 0,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
Jotag3 44 684 547 195 +137 83,9 72,7 % 56,6 % +1,8 % 1,29
Lekzi 44 617 610 222 +7 77,1 71,5 % 54,5 % +0,1 % 1,12
F4QQ 43 606 523 184 +83 82,3 72,7 % 33,5 % +1,3 % 1,24
lezy 42 566 567 207 -1 74,9 73,9 % 57,1 % 0,0 % 1,10
agt 41 426 544 229 -118 60,8 69,7 % 49,5 % -1,5 % 0,91
shazn 2 28 29 14 -1 83,9 67,5 % 67,9 % -1,2 % 1,20
Coach|Sagez 7 22 47 11 -25 20,6 85,1 % 63,6 % -1,8 % 0,73
k1not1 1 16 14 4 +2 82,0 77,3 % 43,8 % +1,0 % 1,21

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.