Subtick

Club 333

Club 333 vandt 18 af 35 parsede baner (51,4 %), 52,4 % af CT-runderne og 40,1 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Inferno, med 54,5 % af banerne vundet.

Baner
18–17
Kamp
8–7
Vundet %
51,4 %
CT-runder
52,4 %
T-runder
40,1 %
Pistolrunder
48,6 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Inferno 11 6 54,5 % 43,5 % 45,8 % 45,5 %
Dust2 10 6 60,0 % 55,7 % 42,7 % 55,0 %
Mirage 8 2 25,0 % 55,4 % 32,4 % 43,8 %
Nuke 3 2 66,7 % 53,3 % 42,3 % 66,7 %
Ancient 1 0 0,0 % 62,5 % 16,7 % 50,0 %
Cache 1 1 100,0 % 66,7 % 18,2 % 0,0 %
Anubis 1 1 100,0 % 58,3 % 41,7 % 50,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
SecretAgent 35 348 515 183 -167 57,3 71,2 % 49,1 % -2,3 % 0,89
kobruh 35 576 526 160 +50 95,7 69,1 % 41,5 % +0,3 % 1,30
Marro 35 536 550 187 -14 83,1 74,6 % 50,2 % -0,5 % 1,18
b1 10 154 160 50 -6 72,1 66,5 % 44,8 % -0,7 % 1,11
Pol0 7 99 114 43 -15 80,1 74,1 % 68,7 % -0,8 % 1,14
amc 6 81 105 26 -24 63,7 73,2 % 39,5 % -1,8 % 0,95
Coach|valens 2 0 0 0 0 0,0 100,0 % – 0,0 % 0,78

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.