Subtick

FarmVille

FarmVille vandt 18 af 44 parsede baner (40,9 %), 50,3 % af CT-runderne og 49,1 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Dust2, med 69,2 % af banerne vundet.

Baner
18–26
Kamp
9–12
Vundet %
40,9 %
CT-runder
50,3 %
T-runder
49,1 %
Pistolrunder
48,8 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Dust2 13 9 69,2 % 42,5 % 50,4 % 53,8 %
Inferno 10 3 30,0 % 44,4 % 53,8 % 64,7 %
Mirage 8 2 25,0 % 58,0 % 39,7 % 43,8 %
Cache 6 1 16,7 % 58,6 % 48,6 % 33,3 %
Ancient 5 3 60,0 % 63,8 % 51,1 % 30,0 %
Anubis 2 0 0,0 % 16,7 % 60,0 % 66,7 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
Signal 43 509 604 172 -95 74,0 68,9 % 55,8 % -0,5 % 1,06
Coach|ninja_pc 44 0 0 0 0 0,0 100,0 % – 0,0 % 0,78
BeaKiew0w 44 649 540 253 +109 92,4 76,8 % 53,2 % +1,4 % 1,34
calamity 38 548 574 210 -26 94,5 71,1 % 50,0 % +0,2 % 1,23
CAJUN-- 2 21 34 11 -13 84,9 66,7 % 52,4 % -2,6 % 0,97
kmzbn 21 316 304 96 +12 98,7 68,1 % 42,7 % +1,1 % 1,30
sleepz0rk 17 232 253 97 -21 90,8 69,7 % 37,5 % -0,4 % 1,13
myline 2 26 30 6 -4 104,2 58,9 % 50,0 % -2,2 % 1,11
adam- 11 115 161 49 -46 67,3 65,6 % 49,6 % -0,5 % 0,93
N2oAmZ 6 83 91 34 -8 99,6 69,1 % 49,4 % -0,7 % 1,18
sava9e 6 71 82 28 -11 75,8 69,9 % 50,7 % +0,5 % 1,14

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.