Fluxo
Fluxo vandt 75 af 120 parsede baner (62,5 %), 57,4 % af CT-runderne og 48,1 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Nuke, med 63,3 % af banerne vundet.
- Baner
- 75–45
- Kamp
- 31–19
- Vundet %
- 62,5 %
- CT-runder
- 57,4 %
- T-runder
- 48,1 %
- Pistolrunder
- 53,8 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nuke | 30 | 19 | 63,3 % | 61,8 % | 46,3 % | 55,9 % |
| Mirage | 22 | 15 | 68,2 % | 65,2 % | 46,7 % | 59,1 % |
| Dust2 | 20 | 12 | 60,0 % | 59,6 % | 48,7 % | 51,3 % |
| Inferno | 17 | 10 | 58,8 % | 55,7 % | 46,3 % | 35,3 % |
| Cache | 17 | 12 | 70,6 % | 51,3 % | 56,5 % | 73,5 % |
| Anubis | 13 | 6 | 46,2 % | 44,9 % | 48,3 % | 42,3 % |
| Ancient | 1 | 1 | 100,0 % | 41,7 % | 14,3 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| dav1deuS | 116 | 1784 | 1643 | 578 | +141 | 83,9 | 72,6 % | 59,1 % | +0,2 % | 1,18 |
| exit | 120 | 1693 | 1517 | 684 | +176 | 75,2 | 75,6 % | 52,1 % | +1,0 % | 1,19 |
| kye | 120 | 1670 | 1566 | 487 | +104 | 73,0 | 72,1 % | 62,1 % | +0,3 % | 1,12 |
| zevy | 120 | 1659 | 1491 | 477 | +168 | 76,4 | 73,3 % | 34,3 % | +0,5 % | 1,16 |
| Ltz | 116 | 1528 | 1593 | 512 | -65 | 69,9 | 71,7 % | 57,2 % | -0,2 % | 1,07 |
| Coach|Juve | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Seneste kampe
- Fluxo mod ShindeN 2–1 FiRe Last Chance 2026
- Fluxo mod Signatus 2–0 FiRe Last Chance 2026
- Fluxo mod Galorys 1–2 Circuit X Curitiba Season 4
- paiN mod Fluxo 2–1 Circuit X Curitiba Season 4
- Fluxo mod Galorys 2–1 Circuit X Curitiba Season 4
- Fluxo mod SAW 1–2 LeonBet Masters Season 1
- INFINITE mod Fluxo 0–2 LeonBet Masters Season 1
- Fluxo mod LP 2–0 LeonBet Masters Season 1
- Fluxo mod Nordic Partners 2–0 LeonBet Masters Season 1
- Fluxo mod Famalicão 13–1 LeonBet Masters Season 1
- Fluxo mod ShindeN 2–0 Circuit X Curitiba Season 3
- Fluxo mod Bounty Hunters 0–2 Circuit X Curitiba Season 3
Turneringer
- FiRe Last Chance 2026
- Circuit X Curitiba Season 4
- LeonBet Masters Season 1
- Circuit X Curitiba Season 3
- PGL Masters Bucharest 2026 South America Closed Qualifier
- PGL Masters Bucharest 2026 South America Open Qualifier 1
- ESL Challenger League Season 52 South America Cup 1
- Esports World Cup 2026 Open Qualifier
- StarLadder StarSeries Fall 2026 South America Closed Qualifier
- CCT 2026 South America Series 4
- BetBoom RUSH B Summit Season 4
- RES Showdown 4 South America: BLAST Premier Rising Event
- CCT 2026 South America Series 3
- Thunderpick World Championship 2026 South America Series 1
- BetBoom Circuit X Mayhem São Paulo 2026
- Radio Popular Roman Imperium Cup VII
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.