Galorys
Galorys vandt 61 af 117 parsede baner (52,1 %), 56,7 % af CT-runderne og 47,3 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Ancient, med 77,1 % af banerne vundet.
- Baner
- 61–56
- Kamp
- 28–22
- Vundet %
- 52,1 %
- CT-runder
- 56,7 %
- T-runder
- 47,3 %
- Pistolrunder
- 53,6 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 35 | 27 | 77,1 % | 64,5 % | 48,5 % | 54,3 % |
| Dust2 | 25 | 8 | 32,0 % | 53,9 % | 49,3 % | 52,0 % |
| Inferno | 16 | 6 | 37,5 % | 46,9 % | 41,4 % | 40,6 % |
| Anubis | 14 | 6 | 42,9 % | 49,6 % | 56,2 % | 42,9 % |
| Nuke | 12 | 8 | 66,7 % | 62,6 % | 46,7 % | 70,8 % |
| Cache | 11 | 4 | 36,4 % | 56,5 % | 38,6 % | 66,7 % |
| Overpass | 2 | 1 | 50,0 % | 73,3 % | 54,2 % | 75,0 % |
| Mirage | 2 | 1 | 50,0 % | 54,5 % | 12,5 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PKL | 112 | 1366 | 1672 | 695 | -306 | 66,9 | 71,8 % | 51,8 % | -1,4 % | 0,96 |
| detr0ittJ | 112 | 1603 | 1461 | 533 | +142 | 79,6 | 74,8 % | 33,9 % | +0,5 % | 1,18 |
| DeStiNy | 117 | 1726 | 1730 | 562 | -4 | 77,1 | 72,4 % | 47,4 % | +0,1 % | 1,12 |
| tomate | 117 | 1795 | 1618 | 624 | +177 | 81,7 | 73,9 % | 51,0 % | +0,5 % | 1,20 |
| gbb | 117 | 1783 | 1728 | 605 | +55 | 80,3 | 73,7 % | 49,7 % | -0,1 % | 1,15 |
| Coach|turner | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| nython | 5 | 76 | 72 | 17 | +4 | 78,5 | 73,8 % | 30,3 % | +0,3 % | 1,18 |
Seneste kampe
- Galorys mod Procyon 1–2 FiRe Last Chance 2026
- Tactical Chaos mod Galorys 0–2 FiRe Last Chance 2026
- Galorys mod Procyon 1–2 FiRe Last Chance 2026
- Galorys mod paiN 0–2 Circuit X Curitiba Season 4
- BESTIA mod Galorys 2–0 Circuit X Curitiba Season 4
- Fluxo mod Galorys 1–2 Circuit X Curitiba Season 4
- BARCA mod Galorys 1–2 Circuit X Curitiba Season 4
- Fluxo mod Galorys 2–1 Circuit X Curitiba Season 4
- LP mod Galorys 2–1 ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- ex-Keyd Stars mod Galorys 0–2 ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- Galorys mod Bounty Hunters 2–1 ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- Yawara mod Galorys 0–2 ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
Turneringer
- FiRe Last Chance 2026
- Circuit X Curitiba Season 4
- ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- CCT 2026 South America Series 6
- ESL Challenger League Season 52 South America Cup 2
- FERJEE In House Season 2
- Circuit X Curitiba Season 3
- PGL Masters Bucharest 2026 South America Closed Qualifier
- CCT 2026 South America Series 5
- ESL Challenger League Season 52 South America Cup 1
- BetBoom Storm Season 4
- StarLadder StarSeries Fall 2026 South America Closed Qualifier
- BetBoom Circuit X Mayhem São Paulo 2026
- FERJEE In House 2026
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.