Hacha
Hacha vandt 4 af 15 parsede baner (26,7 %), 39,1 % af CT-runderne og 52,6 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Dust2, med 100,0 % af banerne vundet.
- Baner
- 4–11
- Kamp
- 4–3
- Vundet %
- 26,7 %
- CT-runder
- 39,1 %
- T-runder
- 52,6 %
- Pistolrunder
- 43,3 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dust2 | 3 | 3 | 100,0 % | 35,7 % | 61,8 % | 50,0 % |
| Mirage | 3 | 0 | 0,0 % | 48,1 % | 55,2 % | 66,7 % |
| Inferno | 3 | 0 | 0,0 % | 36,1 % | 41,7 % | 33,3 % |
| Nuke | 3 | 1 | 33,3 % | 50,0 % | 66,7 % | 50,0 % |
| Ancient | 2 | 0 | 0,0 % | 26,7 % | 40,9 % | 25,0 % |
| Anubis | 1 | 0 | 0,0 % | 0,0 % | 25,0 % | 0,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superex | 15 | 180 | 154 | 53 | +26 | 72,5 | 74,0 % | 31,7 % | +1,4 % | 1,21 |
| Lucasye- | 15 | 168 | 191 | 52 | -23 | 64,3 | 70,2 % | 48,2 % | -0,8 % | 1,03 |
| toto-m | 15 | 171 | 194 | 76 | -23 | 70,1 | 71,9 % | 60,8 % | -1,4 % | 1,03 |
| busan | 15 | 172 | 201 | 58 | -29 | 69,5 | 69,5 % | 59,3 % | -1,7 % | 1,01 |
| nhrr | 6 | 73 | 79 | 23 | -6 | 80,8 | 69,2 % | 60,3 % | -1,0 % | 1,10 |
| Kvns | 5 | 90 | 67 | 23 | +23 | 96,3 | 75,5 % | 71,1 % | +1,7 % | 1,42 |
Seneste kampe
- Hacha mod Wildcard 0–2 FiRe Last Chance 2026
- Hacha mod BTH 2–0 FiRe Last Chance 2026
- Wildcard mod Hacha 2–0 FiRe Last Chance 2026
- DAMAJUANA mod Hacha 1–2 CCT 2026 South America Series 7
- A NATA mod Hacha 1–2 CCT 2026 South America Series 7
- Martians mod Hacha 0–2 CCT 2026 South America Series 7
- Procyon mod Hacha 2–0 CCT 2026 South America Series 7
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.