Just Players
Just Players vandt 76 af 168 parsede baner (45,2 %), 52,3 % af CT-runderne og 45,9 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Mirage, med 48,0 % af banerne vundet.
- Baner
- 76–92
- Kamp
- 37–36
- Vundet %
- 45,2 %
- CT-runder
- 52,3 %
- T-runder
- 45,9 %
- Pistolrunder
- 51,8 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 50 | 24 | 48,0 % | 58,7 % | 45,1 % | 50,5 % |
| Ancient | 36 | 19 | 52,8 % | 55,7 % | 52,7 % | 52,8 % |
| Dust2 | 30 | 14 | 46,7 % | 50,6 % | 43,6 % | 60,0 % |
| Nuke | 21 | 7 | 33,3 % | 49,4 % | 39,7 % | 48,8 % |
| Cache | 20 | 6 | 30,0 % | 43,8 % | 36,8 % | 40,0 % |
| Anubis | 11 | 6 | 54,5 % | 46,7 % | 54,0 % | 59,1 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| h1te | 167 | 2358 | 2342 | 766 | +16 | 74,8 | 69,0 % | 33,8 % | +0,2 % | 1,13 |
| sstiNiX | 167 | 2742 | 2470 | 901 | +272 | 83,8 | 72,2 % | 60,6 % | +0,4 % | 1,22 |
| sm3t | 164 | 2487 | 2485 | 779 | +2 | 77,4 | 69,0 % | 58,4 % | -0,3 % | 1,13 |
| spirit | 76 | 1119 | 1181 | 340 | -62 | 73,7 | 68,5 % | 58,4 % | -0,5 % | 1,09 |
| Temny Prince | 55 | 781 | 861 | 251 | -80 | 67,2 | 71,1 % | 59,8 % | -1,0 % | 1,02 |
| wh1teout | 29 | 391 | 422 | 125 | -31 | 61,9 | 73,7 % | 58,3 % | -0,6 % | 1,02 |
| Something | 39 | 525 | 589 | 172 | -64 | 69,7 | 69,6 % | 59,8 % | -0,7 % | 1,04 |
| em0k1d | 3 | 47 | 59 | 18 | -12 | 61,3 | 76,2 % | 44,7 % | -1,8 % | 0,92 |
Seneste kampe
- FORZE Reload mod Just Players 2–0 NODWIN Clutch Series 13
- Just Players mod Fire Flux 2–1 NODWIN Clutch Series 13
- BET-M mod Just Players 2–0 NODWIN Clutch Series 13
- ex-Zero Tenacity mod Just Players 2–0 NODWIN Clutch Series 13
- Just Players mod FOKUS 0–2 PGL Bucharest 2027 Open Qualifier 2
- Toobisie mod Just Players 11–13 PGL Bucharest 2027 Open Qualifier 2
- Just Players mod Misa 2–0 NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- Saint Sinners mod Just Players 0–2 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- Leo mod Just Players 1–2 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- Just Players mod ENCE 2–0 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- Just Players mod HYPERSPIRIT 2–1 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- Just Players mod Revise 2–0 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
Turneringer
- NODWIN Clutch Series 13
- PGL Bucharest 2027 Open Qualifier 2
- NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- NODWIN Clutch Series 12
- CCT 2026 Europe Series 9
- Stake Ranked Episode 5 Closed Qualifier
- Stake Ranked Episode 5 Open Qualifier
- CCT 2026 Europe Series 8
- CCT 2026 Europe Series 7
- Kibertochka Season 2
- NODWIN Clutch Series 11 Closed Qualifier
- CCT 2026 Europe Series 6
- NODWIN Clutch Series 10
- CCT 2026 Europe Series 5
- European Pro League Series 8
- GLuck Yungstar 2026 Series 2
- ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 1
- CCT 2026 Challengers Europe Series 4
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.