LFO 10
LFO 10 vandt 16 af 34 parsede baner (47,1 %), 53,9 % af CT-runderne og 42,4 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Mirage, med 45,5 % af banerne vundet.
- Baner
- 16–18
- Kamp
- 8–7
- Vundet %
- 47,1 %
- CT-runder
- 53,9 %
- T-runder
- 42,4 %
- Pistolrunder
- 42,6 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 11 | 5 | 45,5 % | 58,5 % | 37,5 % | 50,0 % |
| Cache | 6 | 4 | 66,7 % | 56,9 % | 58,1 % | 50,0 % |
| Dust2 | 5 | 3 | 60,0 % | 55,0 % | 17,8 % | 20,0 % |
| Ancient | 5 | 1 | 20,0 % | 35,7 % | 48,3 % | 20,0 % |
| Anubis | 4 | 3 | 75,0 % | 47,9 % | 55,6 % | 62,5 % |
| Nuke | 2 | 0 | 0,0 % | 52,2 % | 42,9 % | 50,0 % |
| Inferno | 1 | 0 | 0,0 % | 58,3 % | 27,3 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| dottie | 34 | 523 | 531 | 135 | -8 | 80,9 | 67,1 % | 61,5 % | -0,7 % | 1,13 |
| flaw | 24 | 282 | 358 | 78 | -76 | 64,9 | 65,0 % | 51,3 % | -2,0 % | 0,92 |
| L00m1 | 20 | 276 | 297 | 76 | -21 | 71,0 | 67,3 % | 29,3 % | -0,6 % | 1,09 |
| sapec | 34 | 466 | 508 | 146 | -42 | 72,5 | 67,5 % | 55,6 % | -0,7 % | 1,07 |
| Tevsii | 3 | 45 | 51 | 10 | -6 | 40,4 | 62,0 % | 60,0 % | -0,1 % | 0,91 |
| toshas- | 2 | 26 | 28 | 2 | -2 | 90,3 | 68,4 % | 57,7 % | -2,1 % | 1,18 |
| Jackinho | 7 | 101 | 90 | 26 | +11 | 88,0 | 74,3 % | 53,5 % | +0,3 % | 1,25 |
| tvs | 7 | 90 | 78 | 21 | +12 | 78,1 | 78,5 % | 34,4 % | +0,7 % | 1,20 |
| Realyummy | 10 | 145 | 143 | 56 | +2 | 72,8 | 70,4 % | 55,9 % | +0,2 % | 1,12 |
| Mann3n | 16 | 190 | 254 | 66 | -64 | 72,1 | 64,5 % | 55,8 % | -2,1 % | 1,00 |
| redzy | 4 | 42 | 62 | 16 | -20 | 67,4 | 61,9 % | 47,6 % | -3,6 % | 0,87 |
Seneste kampe
- LFO 10 mod Azuolas 1–2 CCT 2026 Europe Series 13 Closed Qualifier
- LFO 10 mod Fortress 2–0 CCT 2026 Europe Series 13 Closed Qualifier
- FOKUS mod LFO 10 2–0 CCT 2026 Europe Series 12
- 6yuBoJlbl mod LFO 10 0–2 CCT 2026 Europe Series 12
- LFO 10 mod ex-6666 2–0 CCT 2026 Europe Series 12
- Spirit Academy mod LFO 10 2–0 CCT 2026 Europe Series 12
- LFO 10 mod WBT Academy 100–2 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 9
- MAYBE mod LFO 10 1–2 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 9
- BAKS mod LFO 10 1–2 CCT 2026 Europe Series 12
- The Last Resort mod LFO 10 2–0 CCT 2026 Europe Series 11
- Lavked mod LFO 10 2–0 CCT 2026 Europe Series 11
- FORZE Reload mod LFO 10 2–0 CCT 2026 Europe Series 11
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.