Subtick

LFO 7

LFO 7 vandt 4 af 10 parsede baner (40,0 %), 56,2 % af CT-runderne og 40,0 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Mirage, med 66,7 % af banerne vundet.

Baner
4–6
Kamp
3–1
Vundet %
40,0 %
CT-runder
56,2 %
T-runder
40,0 %
Pistolrunder
55,0 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Mirage 3 2 66,7 % 50,0 % 51,4 % 50,0 %
Inferno 2 0 0,0 % 50,0 % 25,0 % 50,0 %
Dust2 2 1 50,0 % 76,5 % 47,8 % 100,0 %
Nuke 2 1 50,0 % 54,2 % 33,3 % 25,0 %
Ancient 1 0 0,0 % 58,3 % 33,3 % 50,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
SUNsET7z 10 120 159 45 -39 60,4 70,8 % 60,8 % -1,8 % 0,91
wast3d 10 134 149 54 -15 61,3 71,2 % 53,0 % -0,2 % 1,01
w1deboy 10 158 149 49 +9 78,6 72,6 % 58,2 % +0,6 % 1,17
s1an999 10 187 159 50 +28 100,6 74,3 % 44,4 % +1,8 % 1,37
neiter 10 175 146 49 +29 78,3 77,0 % 39,4 % +1,8 % 1,26
Coach|saYreN 3 0 0 0 0 0,0 100,0 % – 0,0 % 0,78

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.