Subtick

LFO 8

LFO 8 vandt 10 af 32 parsede baner (31,3 %), 43,6 % af CT-runderne og 40,8 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Cache, med 28,6 % af banerne vundet.

Baner
10–22
Kamp
8–6
Vundet %
31,3 %
CT-runder
43,6 %
T-runder
40,8 %
Pistolrunder
38,1 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Cache 7 2 28,6 % 37,8 % 43,3 % 50,0 %
Dust2 6 5 83,3 % 56,3 % 20,0 % 12,5 %
Nuke 6 1 16,7 % 54,3 % 30,6 % 16,7 %
Inferno 6 1 16,7 % 41,4 % 44,4 % 66,7 %
Ancient 4 1 25,0 % 50,0 % 65,5 % 66,7 %
Anubis 2 0 0,0 % 20,8 % 30,0 % 0,0 %
Mirage 1 0 0,0 % 16,7 % 40,0 % 50,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
zoot 19 265 303 87 -38 75,4 71,0 % 57,7 % -1,7 % 1,05
supers 21 295 317 95 -22 87,5 70,2 % 41,7 % -0,7 % 1,14
c4put 21 265 333 97 -68 65,1 69,1 % 56,6 % -1,6 % 0,97
junn 21 295 324 91 -29 72,8 70,0 % 61,7 % -1,1 % 1,09
Myst 2 27 33 9 -6 58,5 71,7 % 66,7 % -2,8 % 0,86

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.