Subtick

LFO 9

LFO 9 vandt 6 af 14 parsede baner (42,9 %), 67,3 % af CT-runderne og 42,1 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Mirage, med 25,0 % af banerne vundet.

Baner
6–8
Kamp
5–1
Vundet %
42,9 %
CT-runder
67,3 %
T-runder
42,1 %
Pistolrunder
50,0 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Mirage 4 1 25,0 % 70,8 % 38,1 % 50,0 %
Anubis 3 1 33,3 % 71,4 % 66,7 % 50,0 %
Dust2 3 2 66,7 % 75,0 % 16,7 % 50,0 %
Inferno 3 2 66,7 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Nuke 1 0 0,0 % 50,0 % 50,0 % 50,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
Kntz 5 117 105 29 +12 84,6 73,5 % 53,8 % +0,9 % 1,24
MAIROLLS 5 90 101 39 -11 68,4 78,2 % 45,6 % -1,0 % 1,02
niffu 5 139 86 28 +53 104,5 78,2 % 31,7 % +3,5 % 1,55
-h4sman- 5 109 104 46 +5 83,5 75,5 % 56,0 % -0,1 % 1,17
AumMaloDy2K 5 79 101 25 -22 60,6 71,4 % 48,1 % -2,3 % 0,89

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.