Lilmix
Lilmix vandt 20 af 43 parsede baner (46,5 %), 45,9 % af CT-runderne og 39,5 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Ancient, med 64,3 % af banerne vundet.
- Baner
- 20–23
- Kamp
- 5–17
- Vundet %
- 46,5 %
- CT-runder
- 45,9 %
- T-runder
- 39,5 %
- Pistolrunder
- 40,7 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 14 | 9 | 64,3 % | 40,7 % | 42,7 % | 32,1 % |
| Mirage | 9 | 3 | 33,3 % | 50,6 % | 29,9 % | 44,4 % |
| Inferno | 7 | 3 | 42,9 % | 44,8 % | 51,2 % | 42,9 % |
| Cache | 5 | 2 | 40,0 % | 40,0 % | 44,1 % | 50,0 % |
| Dust2 | 4 | 0 | 0,0 % | 56,3 % | 25,0 % | 37,5 % |
| Anubis | 4 | 3 | 75,0 % | 52,5 % | 31,6 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| chucker | 20 | 269 | 287 | 89 | -18 | 82,9 | 69,3 % | 35,7 % | -0,5 % | 1,16 |
| p1ke | 20 | 247 | 300 | 84 | -53 | 67,0 | 68,9 % | 53,8 % | -1,7 % | 1,02 |
| macke | 20 | 222 | 288 | 94 | -66 | 64,3 | 70,1 % | 49,1 % | -1,6 % | 1,00 |
| Wonder | 43 | 593 | 622 | 190 | -29 | 75,6 | 68,6 % | 56,2 % | 0,0 % | 1,13 |
| Quix | 23 | 292 | 361 | 110 | -69 | 67,2 | 61,3 % | 56,2 % | -1,7 % | 0,95 |
| Tqezo | 20 | 225 | 323 | 90 | -98 | 67,8 | 65,5 % | 59,1 % | -2,9 % | 0,91 |
| b0denmaster | 20 | 267 | 292 | 92 | -25 | 80,9 | 67,5 % | 37,8 % | -0,5 % | 1,09 |
| dezt | 11 | 153 | 152 | 43 | +1 | 72,4 | 69,4 % | 59,5 % | +0,2 % | 1,14 |
| timHEHE | 3 | 50 | 37 | 22 | +13 | 74,0 | 76,5 % | 60,0 % | +2,5 % | 1,27 |
| walleN | 5 | 68 | 79 | 19 | -11 | 71,0 | 72,8 % | 48,5 % | -1,1 % | 1,07 |
Seneste kampe
- Lilmix mod Saint Sinners 0–2 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Lilmix mod benched gods 2–1 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Lilmix mod Revise 2–0 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Lilmix mod Fortress 0–2 NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- Lilmix mod Fire Flux 0–2 NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- Nordic Partners mod Lilmix 13–7 ROG JOURNEY Autumn 2026
- Lilmix mod Anteiku 16–12 ROG JOURNEY Autumn 2026
- Lilmix mod Eternal Fire 8–13 ROG JOURNEY Autumn 2026
- 100 Thieves mod Lilmix 100–13 ROG JOURNEY Autumn 2026
- SINNERS mod Lilmix 13–6 ROG JOURNEY Autumn 2026
- Lilmix mod overTIME 1–2 Hotspawn Showdown 2026
- EAC mod Lilmix 2–0 Hotspawn Showdown 2026
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.