–
Stake Pulse Beat I
25 parsede kampe og 58 baner fra Stake Pulse Beat I.
Seneste kampe
- Betclic mod Liquid 2–1 Stake Pulse Beat I
- Liquid mod fnatic 2–0 Stake Pulse Beat I
- Johnny Speeds mod Betclic 0–2 Stake Pulse Beat I
- fnatic mod EAC 2–0 Stake Pulse Beat I
- Liquid mod 9INE 2–9 Stake Pulse Beat I
- Acend mod Betclic 0–2 Stake Pulse Beat I
- G2 Ares mod Johnny Speeds 0–2 Stake Pulse Beat I
- Johnny Speeds mod Metizport 2–1 Stake Pulse Beat I
- fnatic mod Metizport 2–1 Stake Pulse Beat I
- Lilmix mod Johnny Speeds 0–2 Stake Pulse Beat I
- Metizport mod Johnny Speeds 2–0 Stake Pulse Beat I
- fnatic mod Lilmix 2–0 Stake Pulse Beat I
- 9INE mod BRUTE 2–0 Stake Pulse Beat I
- Acend mod BRUTE 2–1 Stake Pulse Beat I
- 6666 mod 9INE 0–2 Stake Pulse Beat I
- 9INE mod BRUTE 0–2 Stake Pulse Beat I
- Acend mod 6666 2–0 Stake Pulse Beat I
- The Last Resort mod Betclic 1–2 Stake Pulse Beat I
- Liquid mod Betclic 2–1 Stake Pulse Beat I
- Betclic mod The Last Resort 2–1 Stake Pulse Beat I
- EAC mod HOTU 2–1 Stake Pulse Beat I
- HOTU mod G2 Ares 0–2 Stake Pulse Beat I
- XCLAN mod EAC 0–2 Stake Pulse Beat I
- EAC mod G2 Ares 0–2 Stake Pulse Beat I
- HOTU mod XCLAN 2–0 Stake Pulse Beat I
Højest ratede
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Junyme | 6 | 94 | 68 | 28 | +26 | 91,9 | 73,7 % | 41,5 % | +2,3 % | 1,40 |
| flayy | 8 | 113 | 85 | 35 | +28 | 81,1 | 77,6 % | 33,6 % | +1,6 % | 1,32 |
| jackasmo | 9 | 144 | 117 | 49 | +27 | 85,6 | 74,5 % | 62,5 % | +1,1 % | 1,29 |
| dwushka | 7 | 113 | 95 | 37 | +18 | 84,5 | 78,5 % | 54,9 % | +1,9 % | 1,29 |
| EliGE | 10 | 170 | 144 | 54 | +26 | 85,9 | 76,1 % | 58,8 % | +1,6 % | 1,28 |
| frontales | 7 | 112 | 92 | 26 | +20 | 85,7 | 74,5 % | 27,7 % | +1,1 % | 1,27 |
| aidKiT | 7 | 91 | 83 | 25 | +8 | 75,7 | 67,2 % | 40,7 % | +1,9 % | 1,26 |
| fr3nd | 16 | 240 | 183 | 69 | +57 | 78,6 | 70,8 % | 35,8 % | +1,9 % | 1,24 |
| draken | 11 | 162 | 143 | 62 | +19 | 87,9 | 71,9 % | 31,5 % | +0,6 % | 1,23 |
| Fessor | 9 | 166 | 148 | 40 | +18 | 86,2 | 75,7 % | 51,2 % | +0,4 % | 1,23 |
Banepulje
| Bane | Spillet | CT-runder vundet |
|---|---|---|
| Cache | 11 | 51,5 % |
| Anubis | 10 | 55,4 % |
| Ancient | 10 | 56,1 % |
| Dust2 | 8 | 47,1 % |
| Nuke | 7 | 57,6 % |
| Mirage | 7 | 65,5 % |
| Inferno | 5 | 61,9 % |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.