Subtick

Misa

Misa vandt 68 af 152 parsede baner (44,7 %), 52,0 % af CT-runderne og 46,1 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Anubis, med 53,1 % af banerne vundet.

Baner
68–84
Kamp
28–35
Vundet %
44,7 %
CT-runder
52,0 %
T-runder
46,1 %
Pistolrunder
52,0 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Anubis 32 17 53,1 % 50,0 % 52,8 % 54,7 %
Dust2 31 16 51,6 % 51,1 % 47,8 % 51,6 %
Mirage 23 11 47,8 % 54,3 % 41,8 % 56,5 %
Cache 23 7 30,4 % 52,1 % 43,5 % 54,3 %
Inferno 19 9 47,4 % 57,6 % 41,2 % 44,7 %
Nuke 18 5 27,8 % 47,2 % 44,9 % 50,0 %
Ancient 6 3 50,0 % 53,6 % 40,0 % 41,7 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
Zuedsta 152 2254 2260 730 -6 74,0 69,7 % 58,6 % +0,2 % 1,13
EMSTAR 150 2423 2599 1016 -176 85,6 69,8 % 59,3 % -0,6 % 1,13
h0kz 117 1783 1629 471 +154 80,0 72,1 % 40,5 % +0,7 % 1,22
Ckanic 93 1360 1387 390 -27 72,8 68,8 % 60,4 % -0,2 % 1,10
cyber 67 922 1098 282 -176 70,0 66,6 % 54,2 % -0,9 % 1,01
Mertowsk1 33 542 473 127 +69 79,3 67,2 % 32,1 % +1,3 % 1,22
Coach|kPOWER 31 0 0 0 0 0,0 97,0 % – 0,0 % 0,77
S3NSEY 11 160 153 55 +7 73,3 74,7 % 26,9 % +0,4 % 1,12
Coach|obyj 8 11 11 5 0 4,9 68,8 % 36,4 % -0,1 % 0,72
Coach|Uberq 3 0 0 0 0 0,0 30,9 % – 0,0 % 0,60

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.