PsychoFace
PsychoFace vandt 22 af 40 parsede baner (55,0 %), 52,8 % af CT-runderne og 50,0 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Mirage, med 72,7 % af banerne vundet.
- Baner
- 22–18
- Kamp
- 6–10
- Vundet %
- 55,0 %
- CT-runder
- 52,8 %
- T-runder
- 50,0 %
- Pistolrunder
- 60,3 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 11 | 8 | 72,7 % | 53,5 % | 46,7 % | 45,5 % |
| Dust2 | 9 | 5 | 55,6 % | 53,0 % | 61,6 % | 64,7 % |
| Nuke | 9 | 4 | 44,4 % | 61,7 % | 39,2 % | 64,7 % |
| Inferno | 5 | 3 | 60,0 % | 48,3 % | 54,3 % | 60,0 % |
| Cache | 3 | 1 | 33,3 % | 36,4 % | 48,5 % | 66,7 % |
| Overpass | 1 | 1 | 100,0 % | 75,0 % | 33,3 % | 100,0 % |
| Anubis | 1 | 0 | 0,0 % | 33,3 % | 66,7 % | 50,0 % |
| Ancient | 1 | 0 | 0,0 % | 50,0 % | 58,3 % | 100,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| swetsi | 7 | 120 | 93 | 33 | +27 | 89,4 | 72,6 % | 33,3 % | +1,3 % | 1,30 |
| lov1kus | 12 | 212 | 191 | 58 | +21 | 81,0 | 76,7 % | 55,2 % | +0,8 % | 1,24 |
| shg | 9 | 140 | 126 | 48 | +14 | 82,0 | 69,3 % | 58,6 % | +0,8 % | 1,18 |
| facecrack | 39 | 520 | 601 | 230 | -81 | 69,2 | 69,5 % | 51,0 % | -1,4 % | 0,98 |
| PsychoDoctor | 39 | 579 | 509 | 169 | +70 | 73,3 | 75,9 % | 52,2 % | +0,8 % | 1,19 |
| anttzz | 35 | 521 | 548 | 161 | -27 | 74,1 | 70,7 % | 63,5 % | -0,5 % | 1,08 |
| eightz999 | 30 | 460 | 431 | 154 | +29 | 80,4 | 73,3 % | 35,4 % | +0,6 % | 1,19 |
| abiraju | 22 | 313 | 302 | 88 | +11 | 69,1 | 70,3 % | 52,4 % | -0,1 % | 1,09 |
Seneste kampe
- Misa mod PsychoFace 0–2 CCT 2026 Europe Series 13 Closed Qualifier
- PsychoFace mod Saint Sinners 2–1 CCT 2026 Europe Series 13 Closed Qualifier
- PsychoFace mod DONSTU 0–2 CCT 2026 Europe Series 13 Closed Qualifier
- PsychoFace mod mellren 1–2 European Pro League Series 9
- Black Phoenix mod PsychoFace 2–1 CCT 2026 Europe Series 8
- PsychoFace mod Just Players 1–2 CCT 2026 Europe Series 8
- Leo mod PsychoFace 2–1 CCT 2026 Europe Series 8
- G2 Ares mod PsychoFace 2–1 CCT 2026 Europe Series 8
- ex-RUBY mod PsychoFace 2–0 GLuck Yungstar 2026 Series 2
- PsychoFace mod QUAZAR 2–0 GLuck Yungstar 2026 Series 2
- ex-RUBY mod PsychoFace 2–0 GLuck Yungstar 2026 Series 2
- Spirit Academy mod PsychoFace 1–2 GLuck Yungstar 2026 Series 2
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.