regain
regain vandt 37 af 61 parsede baner (60,7 %), 50,5 % af CT-runderne og 47,7 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Mirage, med 62,5 % af banerne vundet.
- Baner
- 37–24
- Kamp
- 14–13
- Vundet %
- 60,7 %
- CT-runder
- 50,5 %
- T-runder
- 47,7 %
- Pistolrunder
- 46,7 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 16 | 10 | 62,5 % | 46,9 % | 46,2 % | 46,9 % |
| Inferno | 16 | 10 | 62,5 % | 53,8 % | 45,1 % | 46,9 % |
| Ancient | 13 | 8 | 61,5 % | 50,8 % | 48,6 % | 53,8 % |
| Dust2 | 12 | 5 | 41,7 % | 48,6 % | 48,4 % | 33,3 % |
| Anubis | 3 | 3 | 100,0 % | 50,0 % | 58,3 % | 50,0 % |
| Cache | 1 | 1 | 100,0 % | 100,0 % | 58,3 % | 100,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| brennan | 61 | 862 | 905 | 293 | -43 | 79,0 | 71,8 % | 41,8 % | -0,5 % | 1,12 |
| Zucar | 61 | 977 | 963 | 346 | +14 | 85,4 | 73,9 % | 55,8 % | -0,7 % | 1,18 |
| sasha | 61 | 719 | 939 | 345 | -220 | 61,2 | 70,3 % | 47,0 % | -2,0 % | 0,91 |
| fuzenko | 34 | 565 | 559 | 181 | +6 | 84,5 | 74,3 % | 56,1 % | -0,9 % | 1,17 |
| 1dvrk | 31 | 464 | 447 | 187 | +17 | 84,2 | 74,1 % | 42,0 % | -0,1 % | 1,18 |
| z0mb1e | 20 | 288 | 295 | 88 | -7 | 74,1 | 69,1 % | 54,9 % | +0,3 % | 1,17 |
| spud | 10 | 167 | 163 | 44 | +4 | 87,8 | 70,7 % | 58,1 % | -0,5 % | 1,20 |
| bezymecc | 2 | 34 | 33 | 6 | +1 | 101,5 | 78,6 % | 32,4 % | -0,9 % | 1,30 |
Seneste kampe
- LAG mod regain 2–0 NSTLGA Emerald Cup 2026
- Overtake Sector mod regain 2–1 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- EMPIRE mod regain 1–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- regain mod Villainous 2–0 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- regain mod Iowa Stormboar 1–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- regain mod New Legends 2–0 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- regain mod LAG 0–2 CROSSFIRE Season 6
- regain mod Marsborne 0–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- regain mod LAG 0–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- regain mod FarmVille 2–0 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- regain mod Without a Roof 2–1 CROSSFIRE Season 6
- regain mod Babag 2–1 CROSSFIRE Season 6
Turneringer
- NSTLGA Emerald Cup 2026
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- CROSSFIRE Season 6
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 2
- NSTLGA League Season 2
- FRAG Midwest St. Louis 2026
- StarLadder StarSeries Fall 2026 North America Closed Qualifier
- Circuit X BLAST Open Porto 2026 North America Rising Event
- CROSSFIRE Season 5
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.