Revise
Revise vandt 16 af 38 parsede baner (42,1 %), 53,4 % af CT-runderne og 36,9 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Cache, med 44,4 % af banerne vundet.
- Baner
- 16–22
- Kamp
- 6–11
- Vundet %
- 42,1 %
- CT-runder
- 53,4 %
- T-runder
- 36,9 %
- Pistolrunder
- 48,7 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cache | 9 | 4 | 44,4 % | 52,5 % | 28,6 % | 33,3 % |
| Ancient | 8 | 3 | 37,5 % | 53,3 % | 38,5 % | 62,5 % |
| Mirage | 8 | 4 | 50,0 % | 64,0 % | 40,6 % | 62,5 % |
| Dust2 | 6 | 3 | 50,0 % | 45,8 % | 42,2 % | 33,3 % |
| Inferno | 4 | 2 | 50,0 % | 43,5 % | 38,9 % | 37,5 % |
| Anubis | 3 | 0 | 0,0 % | 60,7 % | 36,1 % | 66,7 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WaSdy | 38 | 630 | 618 | 161 | +12 | 84,2 | 67,6 % | 63,2 % | 0,0 % | 1,20 |
| SuNFiX | 38 | 576 | 608 | 205 | -32 | 81,7 | 68,7 % | 54,0 % | -0,3 % | 1,14 |
| kanode | 38 | 488 | 607 | 214 | -119 | 68,6 | 70,4 % | 56,1 % | -1,7 % | 0,98 |
| s1ssi | 38 | 572 | 589 | 158 | -17 | 80,6 | 67,5 % | 31,1 % | -0,3 % | 1,13 |
| nikson | 38 | 417 | 600 | 154 | -183 | 56,5 | 66,4 % | 56,1 % | -2,1 % | 0,86 |
Seneste kampe
- Revise mod Privateer 1–2 CCT 2026 Challengers Europe Series 8
- Banda Chuya mod Revise 2–0 CCT 2026 Challengers Europe Series 8
- Revise mod Illyrians 0–2 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Lilmix mod Revise 2–0 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Revise mod Banda Chuya 0–2 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- Just Players mod Revise 2–0 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- LPH mod Revise 2–0 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 7
- Revise mod Fortress 2–0 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 7
- WBT Academy mod Revise 2–0 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 7
- Walczaki mod Revise 2–0 Exort Fiesta Series 1
- Revise mod Bebop 2–0 Exort Fiesta Series 1
- Honvéd mod Revise 2–0 Exort Fiesta Series 1
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.