Subtick

SINQU

SINQU vandt 9 af 27 parsede baner (33,3 %), 48,4 % af CT-runderne og 37,5 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Nuke, med 44,4 % af banerne vundet.

Baner
9–18
Kamp
5–13
Vundet %
33,3 %
CT-runder
48,4 %
T-runder
37,5 %
Pistolrunder
54,7 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Nuke 9 4 44,4 % 51,2 % 41,6 % 44,4 %
Cache 7 2 28,6 % 46,9 % 44,3 % 64,3 %
Ancient 4 1 25,0 % 37,8 % 27,5 % 75,0 %
Anubis 3 2 66,7 % 54,2 % 37,1 % 50,0 %
Inferno 2 0 0,0 % 62,5 % 20,8 % 50,0 %
Dust2 1 0 0,0 % 0,0 % 50,0 % 100,0 %
Mirage 1 0 0,0 % 41,7 % 25,0 % 0,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
imbaemba 27 372 402 82 -30 71,0 67,1 % 38,2 % +0,2 % 1,11
Eem3l1 25 336 412 114 -76 71,0 69,5 % 58,0 % -1,2 % 1,02
MikOne 22 338 365 109 -27 72,3 70,5 % 61,5 % -0,4 % 1,10
doivo 27 384 466 120 -82 77,3 68,8 % 66,9 % -1,6 % 1,04
Heke 26 370 411 120 -41 72,0 68,2 % 49,2 % -0,7 % 1,08
0njib 5 33 56 11 -23 54,1 59,7 % 48,5 % -1,8 % 0,86
Coach|louna 6 12 12 8 0 16,4 56,7 % 66,7 % -0,1 % 0,73
Kp0 2 16 36 7 -20 48,7 60,0 % 75,0 % -4,5 % 0,60

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.