Subtop De France
Subtop De France vandt 6 af 20 parsede baner (30,0 %), 42,9 % af CT-runderne og 41,6 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Dust2, med 20,0 % af banerne vundet.
- Baner
- 6–14
- Kamp
- 3–6
- Vundet %
- 30,0 %
- CT-runder
- 42,9 %
- T-runder
- 41,6 %
- Pistolrunder
- 56,4 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dust2 | 5 | 1 | 20,0 % | 39,0 % | 32,7 % | 40,0 % |
| Inferno | 5 | 2 | 40,0 % | 43,2 % | 55,6 % | 66,7 % |
| Nuke | 4 | 1 | 25,0 % | 28,2 % | 37,5 % | 50,0 % |
| Ancient | 3 | 0 | 0,0 % | 36,1 % | 34,6 % | 83,3 % |
| Cache | 2 | 1 | 50,0 % | 83,3 % | 16,7 % | 25,0 % |
| Anubis | 1 | 1 | 100,0 % | 41,7 % | 100,0 % | 100,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Supr3me | 18 | 222 | 250 | 70 | -28 | 68,8 | 65,7 % | 54,5 % | -0,7 % | 1,05 |
| SanjoCRAKITO | 19 | 230 | 253 | 67 | -23 | 72,2 | 68,1 % | 33,0 % | -0,7 % | 1,07 |
| Revol | 18 | 223 | 252 | 77 | -29 | 74,2 | 66,9 % | 51,1 % | -1,0 % | 1,05 |
| Ximaa | 18 | 215 | 253 | 69 | -38 | 69,3 | 64,7 % | 47,0 % | -1,8 % | 1,00 |
| Razzmo | 18 | 225 | 256 | 88 | -31 | 73,7 | 63,8 % | 62,2 % | -1,1 % | 1,05 |
| Myzunic | 2 | 16 | 28 | 2 | -12 | 48,4 | 50,0 % | 43,8 % | -3,3 % | 0,77 |
| Pistash | 2 | 8 | 14 | 1 | -6 | 40,5 | 63,7 % | 87,5 % | -3,2 % | 0,72 |
| Mzizou | 2 | 10 | 13 | 3 | -3 | 56,8 | 63,7 % | 100,0 % | -0,9 % | 0,90 |
Seneste kampe
- Subtop De France mod Vexar 1–2 Exort Fiesta Series 1 Closed Qualifier
- ROUNDS mod Subtop De France 2–0 Exort Fiesta Series 1 Closed Qualifier
- Inner Circle Academy mod Subtop De France 2–0 CCT 2026 Europe Series 5 Closed Qualifier
- Subtop De France mod DONSTU 0–2 CCT 2026 Challengers Europe Series 4
- Honvéd mod Subtop De France 2–0 European Pro League Series 8 Closed Qualifier
- Subtop De France mod Julie&Cie 2–0 CCT 2026 Challengers Europe Series 4
- Lilmix mod Subtop De France 1–2 CCT 2026 Challengers Europe Series 4
- ex-MANA mod Subtop De France 2–1 European Pro League Series 8 Closed Qualifier
- OlyBet mod Subtop De France 1–2 European Pro League Series 8 Closed Qualifier
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.