The Audacity
The Audacity vandt 6 af 10 parsede baner (60,0 %), 52,6 % af CT-runderne og 50,0 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Ancient, med 66,7 % af banerne vundet.
- Baner
- 6–4
- Kamp
- 2–2
- Vundet %
- 60,0 %
- CT-runder
- 52,6 %
- T-runder
- 50,0 %
- Pistolrunder
- 55,0 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 3 | 2 | 66,7 % | 44,4 % | 52,8 % | 16,7 % |
| Cache | 2 | 2 | 100,0 % | 62,5 % | 73,3 % | 75,0 % |
| Nuke | 2 | 1 | 50,0 % | 66,7 % | 33,3 % | 75,0 % |
| Dust2 | 1 | 0 | 0,0 % | 55,6 % | 25,0 % | 50,0 % |
| Inferno | 1 | 1 | 100,0 % | 33,3 % | 66,7 % | 50,0 % |
| Mirage | 1 | 0 | 0,0 % | 45,5 % | 41,7 % | 100,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yAmi | 10 | 158 | 138 | 51 | +20 | 78,5 | 72,8 % | 53,2 % | +1,9 % | 1,23 |
| Aceari | 10 | 150 | 163 | 54 | -13 | 87,0 | 67,9 % | 28,7 % | -0,4 % | 1,10 |
| anotherrr | 10 | 152 | 158 | 51 | -6 | 77,0 | 68,7 % | 56,6 % | -0,3 % | 1,08 |
| efire | 8 | 149 | 116 | 40 | +33 | 87,5 | 74,8 % | 47,7 % | +1,6 % | 1,31 |
| rhitta | 2 | 28 | 36 | 9 | -8 | 68,4 | 55,5 % | 67,9 % | -0,5 % | 1,01 |
| HenX | 10 | 130 | 161 | 32 | -31 | 61,4 | 69,7 % | 59,2 % | -1,7 % | 0,92 |
Seneste kampe
Turneringer
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.