3DMAX mod MIBR · IEM Beijing 2026 Closed Qualifier ·
3DMAX 3–8 MIBR · Cache
MIBR vandt Cache 8–3.
3DMAX vandt 3 af 7 runder som CT og 0 af 0 som T.
MIBR vandt 0 af 0 runder som CT og 4 af 7 som T.
nqz havde banens bedste rating, 1,67, med 5 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| 3DMAX | 3 | 3/7 | 0/0 | 1/1 |
| MIBR | 8 | 0/0 | 4/7 | 0/1 |
3DMAX
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Graviti | 6 | 6 | 1 | 0 | 101,3 | 57,1 % | 66,7 % | +0,9 % | 1,12 |
| Kursy | 6 | 6 | 1 | 0 | 95,6 | 57,1 % | 33,3 % | -1,4 % | 0,98 |
| Misutaaa | 5 | 5 | 2 | 0 | 54,3 | 85,7 % | 20,0 % | +0,0 % | 0,91 |
| Lucky | 5 | 6 | 2 | -1 | 76,0 | 71,4 % | 0,0 % | -5,1 % | 0,61 |
| Maka | 4 | 6 | 4 | -2 | 103,3 | 71,4 % | 25,0 % | -5,2 % | 0,72 |
| Coach|LETN1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
MIBR
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LNZ | 6 | 7 | 3 | -1 | 108,1 | 85,7 % | 66,7 % | -3,6 % | 1,43 |
| nqz | 5 | 5 | 1 | 0 | 83,3 | 57,1 % | 40,0 % | +4,0 % | 1,67 |
| insani | 5 | 7 | 3 | -2 | 87,7 | 71,4 % | 20,0 % | -0,1 % | 1,04 |
| tomaszin | 4 | 6 | 1 | -2 | 53,4 | 42,9 % | 25,0 % | -4,0 % | 0,91 |
| venomzera | 3 | 6 | 1 | -3 | 38,7 | 57,1 % | 33,3 % | -2,8 % | 0,74 |
| Coach|wasiNk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 2 T vinder Bomben sprang
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 T vinder Bomben sprang
- Runde 5 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer