B8 mod EYEBALLERS · IEM Beijing 2026 Closed Qualifier ·
B8 255–5 EYEBALLERS · Inferno
B8 vandt Inferno 255–5.
B8 vandt 8 af 10 runder som CT og 5 af 12 som T.
EYEBALLERS vandt 7 af 12 runder som CT og 2 af 10 som T.
kensizor havde banens bedste rating, 2,09, med 29 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| B8 | 255 | 8/10 | 5/12 | 1/2 |
| EYEBALLERS | 5 | 7/12 | 2/10 | 1/2 |
B8
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kensizor | 29 | 11 | 4 | +18 | 128,2 | 81,8 % | 58,6 % | +8,6 % | 2,09 |
| s1zzi | 18 | 13 | 2 | +5 | 79,6 | 72,7 % | 5,6 % | +2,2 % | 1,25 |
| npl | 15 | 13 | 9 | +2 | 81,8 | 86,4 % | 73,3 % | -0,3 % | 1,20 |
| alex666 | 12 | 13 | 5 | -1 | 55,3 | 81,8 % | 50,0 % | -0,9 % | 0,98 |
| esenthial | 9 | 15 | 6 | -6 | 45,6 | 81,8 % | 77,8 % | -4,3 % | 0,70 |
| Coach|maddened | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
EYEBALLERS
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KRIMZ | 18 | 17 | 3 | +1 | 94,8 | 68,2 % | 66,7 % | -0,9 % | 1,24 |
| dex | 15 | 18 | 2 | -3 | 73,5 | 68,2 % | 73,3 % | -1,5 % | 1,07 |
| maxster | 12 | 15 | 2 | -3 | 57,6 | 63,6 % | 66,7 % | +0,1 % | 0,97 |
| JW1 | 10 | 18 | 1 | -8 | 56,3 | 50,0 % | 70,0 % | -3,4 % | 0,70 |
| Ro1f | 9 | 15 | 6 | -6 | 48,7 | 72,7 % | 33,3 % | -0,4 % | 0,85 |
| Coach|pita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 9 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 10 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 11 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 T vinder Bomben sprang
- Runde 18 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 19 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 20 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 21 CT vinder CT vinder
- Runde 22 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer