B8 mod Nuclear TigeRES · IEM Beijing 2026 Closed Qualifier ·
B8 255–10 Nuclear TigeRES · Mirage
B8 vandt Mirage 255–10.
B8 vandt 0 af 0 runder som CT og 6 af 6 som T.
Nuclear TigeRES vandt 0 af 6 runder som CT og 0 af 0 som T.
esenthial havde banens bedste rating, 1,77, med 6 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| B8 | 255 | 0/0 | 6/6 | 1/1 |
| Nuclear TigeRES | 10 | 0/6 | 0/0 | 0/1 |
B8
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| alex666 | 7 | 3 | 3 | +4 | 115,8 | 83,3 % | 57,1 % | +3,7 % | 1,54 |
| esenthial | 6 | 2 | 2 | +4 | 85,5 | 100,0 % | 66,7 % | +11,0 % | 1,77 |
| kensizor | 5 | 2 | 0 | +3 | 84,8 | 100,0 % | 80,0 % | +6,6 % | 1,47 |
| npl | 5 | 3 | 0 | +2 | 81,7 | 83,3 % | 80,0 % | +5,8 % | 1,34 |
| s1zzi | 5 | 3 | 1 | +2 | 112,7 | 100,0 % | 60,0 % | +3,6 % | 1,29 |
| Coach|maddened | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Nuclear TigeRES
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| m1QUSE | 5 | 5 | 1 | 0 | 96,0 | 66,7 % | 60,0 % | -7,9 % | 1,21 |
| flouzer 赤瞳 | 4 | 6 | 2 | -2 | 96,0 | 66,7 % | 100,0 % | -5,1 % | 1,21 |
| z1k4 | 3 | 5 | 1 | -2 | 72,2 | 50,0 % | 33,3 % | -3,8 % | 1,01 |
| senka | 1 | 6 | 0 | -5 | 31,0 | 33,3 % | 0,0 % | -4,6 % | 0,39 |
| ayuki | 0 | 6 | 0 | -6 | 8,8 | 0,0 % | – | -9,2 % | -0,08 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 T vinder Bomben sprang
- Runde 4 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer